Na vybrání dovolené si nemusíte brát dovolenou. U Středočeské cestovní agentury si snadno vybere každý

Na vybrání dovolené si nemusíte brát dovolenou. U Středočeské cestovní agentury si snadno vybere každý

Jsou lidé, kteří si vybírání a plánování letní dovolené úplně užívají. Baví je procházet nabídky hotelů, vybírat ten nejlevnější/nejpohodlnější/s bazénem/s dětským koutkem/s výhledem na moře a podobně, prohlížet si turistické cíle v okolí, plánovat jednotlivé výlety, nebo se zamýšlet nad nejefektivnější dopravou, procházet letenky a autobusy a plánovat vše do nejmenšího detailu. Jiní by zase naopak tuto část nejradši přeskočili a už se vidí na pláži s koktejlem a výhledem na moře. Pokud patříte spíš ke druhé skupině a nechcete trávit večery procházením stránek všech cestovek, jestli některá přece jen nemá ještě lepší nabídku než ta předchozí, je tu pro vás Středočeská cestovní agentura.

Středočeská cestovní agentura zastupuje více jak 270 cestovních kanceláří českých i zahraničních. Můžete se spolehnout, že všechny cestovní kanceláře jsou pečlivě prověřené. Na webových stránkách této agentury si můžete snadno vybrat ze široké nabídky ucelených zájezdů. Stačí zadat od kdy do kdy, kam chcete jet, jakou dopravu a úroveň hotelu preferujete a zda si přejete služby navíc, jako například wellness nebo sportovní aktivity. Poté si už jen vyberete nabídku, která nejvíc splňuje vaše představy. Pokud hledáte dovolenou levně, ze široké nabídky poskytovatelů budete nadšeni.

Středočeská cestovní agentura nabízí vše, od aktivní dovolené, přes plavby lodí, wellness pobyty, dovolenou s dětmi, pohodlnou dovolenou pro seniory, euro víkendy, až po zájezdy za kulturou a sportem a v zimě lyžařské pobyty. Pokud nenajdete zájezd svých snů, stačí cestovní agenturu kontaktovat, přiblížit jí svou představu dokonalé dovolené a agentura vám připraví nabídku na míru. Vybrat si můžete z oblíbených destinací po celém světě, zvolit exotiku nebo se vydat poznávat naše končiny. Spolehnout se také můžete na to, že u Středočeské cestovní agentury zakoupíte zájezd za stejnou cenu, jako přímo u pořádající cestovní kanceláře.