K romantické dovolené v Podkrušnohoří nesmí chybět pohodlné ubytování a skvělé jídlo

K romantické dovolené v Podkrušnohoří nesmí chybět pohodlné ubytování a skvělé jídlo

Letošní plánování letní dovolené mnozí odkládají kvůli nejisté situaci na poslední chvíli. Nicméně hotely se postupně začínají plnit, a tak začíná být nejvyšší čas si prázdniny naplánovat. A není potřeba ani jezdit daleko. Česká republika má mnoho kouzelných míst, která pouze čekají až je objevíte. A nejkrásnější jsou ta místa, která nejsou turisticky tolik proslavená, kde si užijete klid přírody. A málokterá oblast Česka je tak romantická a tajemná jako Krušné hory, dříve nazývané Rudohoří. Pěší i cyklistické trasy vás zavedou k mnoha přírodním krásám, provedou vás po pozoruhodných technologických památkách, hradech, zámcích i městech.

Ubytování v Litvínově vám zajistí skvělý přístup do nitra Krušných hor. Město samotné má také mnoho co nabídnout, jeho historické centrum zůstalo narozdíl od sousedního Mostu zachováno. Přímo v centru města navíc najdete velmi příjemný a sympatický penzion a restauraci U Zvonku. Pohodlné pokoje uspokojí jak rodiny s dětmi, tak i samostatné turisty. Stejně tak je penzion přizpůsoben i pro konání firemních akcí nebo pořádání svateb. Na výběr je z několika dvojlůžkových pokojů a nadstandardně vybaveného apartmánu. Všechny pokoje jsou útulné a vybavené vším, co pro spokojenou dovolenou potřebujete.

Restauraci v Litvínově U Zvonku si chválí všichni, kdo ji navštívili. Ráno se tu můžete těšit na snídaně, v poledne si můžete vybrat z široké nabídky meníček a večer se vám začnou sbíhat sliny na některé ze specialit podniku. Jídlo si můžete vychutnat v moderně zařízené restauraci nebo si ho užít na zahradě s terasou. K ní patří také dětské hřiště, a proto si návštěvu užijí i nejmenší. Pro rodinná setkání, svatby nebo firemní akce skvěle poslouží sál s kapacitou 50 míst. Co si všichni také nemohou dostatečně vynachválit je místní skvělá obsluha, rychlost a samozřejmě chuť jídel. Okolí je navíc jako dělané pro turistiku, a proto je tento penzion vhodným místem pro vaši dovolenou.