Studená kuchyně se zavděčí všem

Studená kuchyně se zavděčí všem

Názory na zdravé stravování se v průběhu doby mění, klasická studená kuchyně je však stále oblíbená a obložený chlebíček málokdo odmítne. Také saláty jsou stále žádané, možná se jen trochu změnil vkus strávníků a více než klasický bramborový, vlašský nebo rybí salát s majonézou lidé kupují těstovinový, zeleninový nebo případně sýrový salát, který je určitě zdravější. Zeleninové saláty jdou na dračku hlavně v letních teplých měsících, kdy člověk nemá chuť na teplé vydatné jídlo a dá raději přednost něčemu lehce stravitelnému. Někomu stačí na oběd jen zelenina, hitem mladých i starších lidí jsou zeleninové saláty, doplněné kousky kuřete nebo jiné drůbeže. Chuť a požadavky zákazníků dobře znají ve firmě Josefa Koubka v Lovosicích.

Kuchyně Lovosice chystá pro své zákazníky nejen už zmíněné saláty, ale také obložená vejce, aspikové misky, závitky a dorty. Zákazníci si mohou vybrat ze širokého sortimentu obložených chlebíčků a také plněných housek, baget a bulek. Taková vydatná svačina je úplnou záchranou pro ty, kteří jsou neustále v poklusu a nestíhají se pořádně a v klidu nasvačit nebo naobědvat. Bulku nebo housku naplněnou nejen šunkou, debrecínkou nebo kuřecím masem, ale také sýrem, rajčaty a zeleným salátem mohou strávníci sníst kdykoliv, vždy je zasytí.

Obložené uzeninové talíře, uzeninové, sýrové a zeleninové mísy, nádherně nazdobené a upravené, se dají v lahůdkářství také objednat na různé oslavy narozenin nebo posezení s přáteli, případně kolegy z práce. Zákazník si může předem domluvit, co na mísu připravit.

Firma rovněž zajišťuje občerstvení k různým příležitostem jako jsou svatební hostiny, firemní a sportovní akce i maturitní plesy. Zákazníci si mohou být jisti, že dostanou na stůl výrobky, které budou nejen krásně vypadat a chutnat, ale budou zaručeně z čerstvých surovin.

Pokud si zákazník přeje, firma Josefa Koubka je připravena objednané zboží dovézt až na místo určení a také nachystat něco netradičního. Profesionálové ve studené kuchyni sledují trendy a vždy rádi poradí. Třeba s přípravou občerstvení pro cizince ze vzdálených zemí se specifickými stravovacími návyky.