Dovolená uprostřed vinohradu

Dovolená uprostřed vinohradu

Máte rádi přírodu a holdujete cykloturistice? Jste milovníky dobrého vína či vinařské turistiky? Nebo jen hledáte místo na klidnou rodinnou dovolenou strávenou objevováním krás České republiky? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ano, možná hledáte právě nás!

Nabízíme ubytování v penzionu v Kuchařovicích blízko města Znojma. Náš penzion leží přímo uprostřed vinohradu a nabízí ubytování jak pro rodiny s dětmi- ve čtyřlůžkových či třílůžkových pokojích, tak pro páry nebo přátele v pokoji dvojlůžkovém. Penzion jsme přizpůsobili co nejvíce přáním a potřebám našich hostů, aby se u nás cítili skutečně jako doma. K tomuto účelu slouží mimo jiné i terasa za penzionem, vybavená křesílky a stolem, kde mohou naši hosté trávit večery například grilováním na námi zapůjčeném grilu.

Pokud se nechcete z penzionu na víno jen dívat a chcete si zpestřit vaši dovolenou, můžeme pro vás připravit degustaci vín z našeho rodinného vinařství. A protože víme, že dobrá ochutnávka vín se neobejde bez kvalitního jídla, připravíme pro vás také pohoštění. I milovníci návštěv vinných sklípků si tedy u nás přijdou na své.

Pobyt v penzionu můžete spojit s návštěvou historického města Znojma, které je jen 4 kilometry vzdálené, takže se do něj dostanete i pěší procházkou. Pokud náš penzion navštívíte v létě, jistě nepohrdnete návštěvou koupaliště v nedaleké obci Únanov, která nabízí spoustu vodních atrakcí pro děti i dospělé, solnou jeskyni a využít můžete i masážních lůžek. Areál koupaliště nabízí také hřiště na volejbal a další sportovní aktivity. Další možností jak se v létě zchladit je návštěva městské plovárny ve Znojmě. Pokud nejste typy na koupání, můžete si udělat výlet lodí na nedaleké Vranovské přehradě či obdivovat krásy Vranovského zámku, který patří mezi vybrané TOP cíle jižní Moravy.

Ať už se tedy rozhodnete pro výlet s přáteli spojený s degustací kvalitního vína nebo rodinnou dovolenou obohacenou o výlety do okolí, budeme rádi, když využijete našich služeb.