Příjemné ubytování a sportovní vyžití v jednom

Příjemné ubytování a sportovní vyžití v jednom

Sport patří do našich životů už od nepaměti. Slavné rčení říká „sportem ku zdraví“ a od pravdy tím není rozhodně daleko. Jedním z důvodů, proč máme sport tak rádi je, že pohyb nás udržuje v kondici a fit. Pokud budeme od rána do večera sedět u počítače a na gauči u televize, cpát se nezdravím jídlem a pěšky chodit jen na záchod a k autu, můžeme se prakticky spolehnout, že nám to naše tělo časem vrátí. Pokud budeme naopak žít zdravím životním stylem a do svého programu zařadíme také nějaký pohyb, zdravotní problémy tím můžeme dost oddálit.

Zdraví však není jediný důvod, proč sportujeme. Sport nás prostě baví. Ať už sportujeme závodně, nebo bereme sport jen jako odreagování se od práce a starostí, díky vyplavování chemických látek zvaných endorfiny se po něm vždy cítíme skvěle. Sport je tedy nejen zábavnou formou, jak si vybudovat fyzičku a dát svému tělu nějaký tvar, ale funguje také jako perfektní pomocník proti únavě, stresu nebo vyčerpání.

Ne nadarmo spousta lidí říká, že sport je jejich koníčkem. Obzvláště týmové sporty jsou totiž aktivita, u které si mohou hrát děti i dospělí. Pravidelně trénovat volejbal s partou lidí, vzájemně se podporovat a zlepšovat svoje týmové dovednosti, nebo si jít čas od času zahrát fotbal s partou přátel a příjemně tak strávit společný čas.

Udělejte si pěkný víkend s přáteli, nebo si naplánujte sportovní soustředění a vyražte k nám do Slavoj Litoměřice. Najdete zde množství sportovního vyžití od nohejbalových, volejbalových a tenisových hřišť až po vodní turistiku. Buď se přidejte do jednoho z našich mnoha sportovních klubů a nebo si přijeďte jen užít hezky strávený čas v přírodě.

Bez střechy nad hlavou u nás rozhodně nezůstanete. Ať už k nám vyrážíte za sportem, pořádáte dětský tábor, nebo si chcete jen užít turistické procházky v okolí, můžete využít ubytování v našem penzionu v Litoměřicích. Ubytovat se kromě zmíněného penzionu můžete také ve třech ubytovnách. Zábavu budete mít u nás na dosah ruky. Penzion leží na ostrovech přímo u cyklostezky a celé řady sportovišť.