Golf je sport pro každého

Golf je sport pro každého

Golf je sport, kterému se můžete věnovat v každém věku nehledě na pohlaví nebo kondici. Golf může hrát celá rodina a díky tomu trávit čas společně kvalitní aktivitou na čerstvém vzduchu. Je také skvělým sportem pro teambuildingy, nabízí nová přátelství, ale i atmosféru sportovní rivality a spoustu emocí. Je výborný na odreagování po náročném dni v práci a poskytuje příjemnou procházku v přírodě, u které se ale rozhodně nebudete nudit. Je zábavný, protože žádný odpal nikdy neuděláte dvakrát úplně stejně a můžete se v golfu neustále zlepšovat a rozvíjet. Do začátku potřebujete jen nadšení, sportovní oblečení (pro zachování pravidel golfové kultury, které si brzy osvojíte a zamilujete se doporučuje na hřiště vždy nosit plátěné kraťasy a triko s límečkem) a jinak si vše můžete vypůjčit. Na hřiště vás uvede zkušený instruktor, který vám předá své zkušenosti a odhalí vám krásu tohoto sportu.

A kde můžete začít hrát? Ať už jste začátečník a tento sport teprve objevujete, nebo jste zkušený golfista a hledáte příjemné hřiště, kde si můžete zahrát a užít si den odpočinkem u své oblíbené aktivity, pak je tu pro vás Greensgate Golf & Luisure resort. Tento unikátní golfový resort najdete 15 minut od Plzně a 45 minut od Prahy. Greensgate představuje golfové hřiště pro náročné. Golf si tu zahrajete na 18jamkovém, technicky propracovaném hřišti, zasazeném do kopcovité a zalesněné krajiny, jehož linii dokresluje řeka Klabava. Hráčům jsou k dispozici dvě tréninkové zóny, každá s driving range, chipping a putting greeny. Hřiště je netradičně uspořádáno v řadě za sebou. Hřiště se pyšní PAR 72 a je dlouhé 6244 m. Hřiště získává řadu ocenění a najdete tu i perlu českého golfu, ostrovní jamka č.11, která byla několikrát vyhlášena „Jamkou roku“, dle čtenářů magazínu Golf Digest. Greensgate nabízí také Golf Academy, která se zaměřuje na výuku golfu. Dále nabízí ubytování, spa i zázemí pro firmy pro pořádání teambuildingů, školení a dalších setkání.

Greensgate představuje otevřenost. Golf není jen pro uzavřenou skupinu nadšenců, ale stává se moderním sportem pro všechny, kdo chtějí trávit čas aktivně, společně a v přírodě. Golfovým resortem prostupují hodnoty, jako je optimismus, nadšení, čerstvost, stejně jako tradice, stabilita a respekt. Je to významný krok k tomu, aby se Greensgate Golf & Leisure Resort přiřadil ke špičkovým a světově uznávaným golfovým hřištím.