Kam za tenisem a ubytováním v Českém Krumlově?

Kam za tenisem a ubytováním v Českém Krumlově?

Český Krumlov bezpochyby patří mezi nejkrásnější česká města, a rovněž mezi ta nejhojněji navštěvovaná. Proto je vhodné, pokud se sem vypravíte, si zajistit ubytování s dostatečným předstihem. Kde se ale v tomto malebném historickém městě ubytovat, abyste to měli všude blízko a zároveň abyste nemuseli utratit moc peněz? Odpovědí na to, kde si sehnat nejlepší  ubytování Český Krumlov budiž penzion TenisCentrum. V něm totiž najdete opravdu vše, co pro trávení dovolené v Jižních Čechách potřebujete.

Základem je hezky čisté a klidné prostředí, kde se budete cítit jako doma. Na pohodlnosti tomuto penzionu přidává i skutečnost, že je opatřen venkovním bazénem s lehátky. V neposlední řadě si zde užijí i vaše chuťové pohárky – restaurace tohoto penzionu je vyhlášená tím, že dobře vaří, navíc se v ní podává výborné víno ze zámeckého vinného sklepa.

 Ideální místo pro všechny začínající i pokročilé tenisty

Kromě ubytování v hezky zařízených pokojích s televizí a internetem nabízí pochopitelně areál TenisCentra možnost zahrát si tento gentelmanský sport. Co může být větším zážitkem, než si jít zapinkat s kamarády či partnerem v tak nádherném městě jakým Český Krumlov neoddiskutovatelně je? Nic lepšího není! Zkrátka pokud vás láká vyzkoušet si tenis Český Krumlov, tak zde k tomu máte vytvořeny opravdu jedinečné podmínky.

K dispozici je totiž opravdu prvotřídní zázemí. Jmenovitě zahrát si můžete na některém ze čtyřech venkovních antukových kurtů, z nichž dva jsou osvětlené, případně na některém ze tří vnitřních kurtů s umělým povrchem (kobercem). Pro začátečníky tu je připravena dokonce i odrazová stěna. Aby toho nebylo málo, tak nechybí ani multifunkční hřiště na basketbal či na fitness cvičení. Stejně tak můžete prostor areálu využít i k různým turnajům a teambuildingovým akcím.