Náhradní díly pro vašeho amerického miláčka

Náhradní díly pro vašeho amerického miláčka

Americké Jeepy jsou už víc než 70 symbolem auta s pohonem na všechny čtyři kola. Vznikly původně pro americkou armádu, jako lehké terénní automobily. Patří do koncernu Chrysler LLC, který má na kontě některá světově nejuznávanější auta. Pod tento koncern se řadí ještě další známá značka Dodge. Ta se zaměřuje na SUV, minivany a pick-upy a je prodávána ve více než 60 zemích světa.

Jeepy a Dodge nejsou u nás právě nejobvyklejší auta, která byste potkávali na silnicích běžně. Před vlastnictvím těchto aut může odrazovat mimo jiné i fakt, že se pro ně složitě shánějí náhradní díly. Tím se však od svého snu o silném autu nemusíte nechat odradit. V Praze 6 na ulici Starodvorská najdete prodejnu s náhradními díly právě do těchto amerických aut.

Ať už se vám porouchala jakákoliv součást vašeho milovaného vozu, nemusíte ho hned posílat na odpis nebo složitě objednávat z ameriky. V e-shopu si můžete vybrat přesně to co potřebujete a nabídka se každým dnem rozšiřuje o další lákavé položky. Pokud potřebný náhradní díl na stránkách nenajdete, nezoufejte. Zatím je na nich kolem třetiny zboží, které je na skladu a pokud není ani tam, není problém se domluvit a prodejna vám ráda sežene co potřebujete.

Prodejem nových i použitých náhradních součástek a doplňků pro vozy JEEP, CHRYSLER a DODGE se společnost zabývá již více než dvacet let. Kromě prodeje i vykupuje havarovaná a jinak poškozená vozidla těchto značek a nabízí jejich ekologickou likvidaci. A opravdoví fandové těchto značek si mohou koupit klíčenky, trička a další předměty s logy aut.