Svěřte svůj automobil do rukou odborníků

Svěřte svůj automobil do rukou odborníků

Dříve si auto doma v garáži uměl pomocí několika jednoduchých nástrojů opravit téměř každý. Dnes však žijeme v době, kdy, jak se říká i auto je pomalu chytřejší jak my a na jeho opravu je třeba, aby člověk rozuměl moderní technice, elektronice a dalším zařízením. Dnes se tak už ani výměna oleje neobejde bez návštěvy autoservisu, protože je třeba nastavit nový servisní interval v řídící jednotce. Diagnostikovat závady v elektronickém systému vozidla je tedy třeba pomocí specializovaného přístrojového vybavení které vlastní většina autoopraven.

Výjimkou není ani autoservis Pavel Kubeš v Brněnských Tuřanech, který poskytuje své služby motoristům osobních, offroad i užitkových vozů všech typů a značek už od roku 2005. Autoservis zajišťuje jak pravidelně údržby vozů pro firmy i soukromníky tak i všechny nezbytné úkony které byste od servisu čekali. Výměna provozních kapalin, opravy motorů a převodovek, servis a údržba klimatizací a také řešení problémů s elektroinstalacemi vozidel jsou jen některé ze široké nabídky služeb které tento autoservis nabízí.

Zaměřuje se také na karosářské práce, a to jak na běžné karosářské práce které auto potřebuje když ho někdo takzvané ťukne, tak i na složitější opravy po havárii kdy autoservis spolu se svými partnery poskytuje také odtahovou službu po celé České republice a o automobil po havárii se kompletně postará. Klempírna se zaměřuje i na individuální úpravy vozidel, takzvaný car styling. Veškeré klempířské práce jsou zakončeny použitím nejmodernějších ochranných materiálů k ošetření spárů a spojů a v autolakovně je zajištěn také nástřik opraveného dílů nebo karoserie, které zajistí, že vaše auto bude vypadat opět jako nové.

Protože autoservis Pavla Kubeše nabízí opravdu kompletní služby nesmí v nabídce chybět ani pneuservis nebo opravy a čištění klimatizací. Také vaše auto kompletně připraví na stanici technické kontroly a prověří, zda je váš vůz spolehlivý a plně schopný silničního provozu. Autoservis vozidlo připraví tak, aby splňovalo všechny náročné podmínky pro prodloužení technické způsobilosti a emisní kontrolu. Také vám mohou doporučit stanice technické kontroly se kterými servis dlouhodobě spolupracuje a má s nimi dobře vztahy.