Ubytování s restaurací v Česticích – odpočinek a gurmánské zážitky

Ubytování s restaurací v Česticích – odpočinek a gurmánské zážitky

Hledáte místo v Jihočeském kraji, které by se stalo ideálním útočištěm pro klidný odpočinek či nezapomenutelný večer u dobrého jídla? Pak vězte, že přesně takováto možnost na vás čeká v Česticích, malebném městečku obklopeném překrásnou přírodou, v němž se nachází ubytování nabízející nocleh ve velkorysých pokojích spojených s restauraci mající ve své nabídce lahodné pokrmy.

Pro všechny ty, kteří si od své dovolené žádají útulné a pohodlné ubytování Čestice, tak je k dispozici celkem šest pokojů, přičemž z toho je hned pět třílůžkových pokojů a jeden čtyřlůžkový. Každý z těchto pokojů je navíc zařízen s důrazem na poskytování maximálního komfortu. Pokoje jsou prostorné, jsou tedy ideální nejenom pro páry a jednotlivce, ale i pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je kvalitní vybavení a útulné interiéry, jež zajistí, že se tady hosté mohou cítit jako doma. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

 Vynikající česká kuchyně a prostorné sály pro oslavy

A co se týče gastronomických požitků, tak zdejší kuchyně se specializuje na česká jídla, jež uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Jejich zkušení kuchaři se zkrátka vždy postarají o to, aby vaše chuťové pohárky byly maximálně potěšeny. Pro ty, kteří hledají vhodné místo pro svatební hostinu či jiné významné oslavy, tak je k dispozici i prostorný sál s kapacitou až sto osob. Pro menší oslavy je možno využít i zdejší salónek, který pojme až třicet hostů.

Ať už plánujete firemní večírek, oslavu narozenin či rodinnou oslavu, tak prostory této restaurace Čestice jsou ideální volbou pro skvělé zážitky u dobrého jídla. Lidový dům Čestice je zkrátka jedním z mála míst, kde dokáží spojit kvalitní ubytování s vynikající restaurací a širokým spektrem možností pro pořádání různých společenských událostí.