Do centra města přes park

Do centra města přes park

Brno jako druhé největší město České republiky přitahuje spoustu návštěvníků, rodin s dětmi, turistů se zájmem o krásy jižní Moravy, mladých lidí, přijíždějících za svými kamarády-studenty. Také je místem, kde se setkávají představitelé firem a velkých společností na pracovních schůzkách. A všichni tito lidé hledají ubytování. Dobrou volbou je najít hotel v blízkosti centra, s dobrou dostupností do různých čtvrtí, blízko městského okruhu a přitom v klidném prostředí, kde vás ráno nebudí městský ruch. Všechna tato kritéria splňuje hotel Avanti. Během chviličky se z něj městskou dopravou dostanete do centra, pokud máte dostatek času, jděte pěšky přes Lužánky, nejstarší městský park ve střední Evropě, založený Josefem II. Než dojdete na Moravské náměstí, budete moci obdivovat staré stromy se silnými kmeny a obrovskými korunami, a také květiny, keře a vybudovaná jezírka.

Výhodou je, že se u Avanti dá bez jakýchkoliv problémů dobře zaparkovat, a za stání nebudete platit ani korunu. Ubytování je příjemné a pohodlné, pokoje jsou vybavené velkými televizními obrazovkami, minibarem, hodinami s projekcí, sadou na přípravu kávy a čaje, trezorem, bezplatnými připojením k internetu a klimatizací. Po dlouhém únavném dni návštěvníci ocení možnost odpočinout si v relax centru na střeše hotelu, kde je fitness, sauna, venkovní vířivka a odpočívárna s krbem. Kdo by nechtěl jít ani cvičit, ani se hřát v sauně, může se odreagovat ve stylovém bowling baru.

Ráno čeká na hotelové hosty kvalitní a chutná snídaně, pokud se nestihnou naobědvat v jedné z mnoha brněnských restaurací, vyzkouší lahůdky šéfkuchaře Pavla Taubera. Ten od vedení hotelu dostal volnou ruku, a tak vaří z čerstvých surovin to nejlepší menu a rád překvapuje strávníky tematickými týdny, reagujícími na právě probíhající sezónu. Na jídelníčku jsou jídla české i mezinárodní kuchyně, vína pocházejí z vyhlášených moravských vinic a sladkou tečkou po dobrém obědě se může stát domácí zákusek z místní cukrárny.

Prostředí hotelu je tak příjemné, že si ani neuvědomíte jeho velikost. V 99 hotelových pokojích se najednou ubytuje až 250 osob, konferenční sály pojmou i čtyři stovky účastníků.