Klid, pohoda a relax

Klid, pohoda a relax

Až pojedete na dovolenou na Karlovarsko, nemusíte se nutně ubytovávat jen v známém lázeňském městě. Pokud máte rádi klid a jsou s vámi i malé děti, možná vám bude lépe než v luxusním hotelu na rušné městské třídě v domácím penzionu. Například v západočeské obci Chodov, kde trvale žije asi jen pětistovka obyvatel, najdete penzion U Sotonů. Nabízí kapacitu pětadvacet lůžek, a to ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Můžete tedy přijet nejen se svým partnerem nebo partnerkou, ale také dětmi, kamarády a známými. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, takže když si nakoupíte, nemusíte mít obavy, že by se vám potraviny zkazily. Večer se budete moci podívat na televizi na oblíbené seriály nebo třeba sportovní zápasy. V každém pokoji je sprcha a toaleta, budete mít tedy maximální soukromí. V penzionu se sice nevaří, ale na každém patře je kuchyňka, vybavená hrnci, kastroly, pánvičkami, talíři, příbory a dalším kuchyňským náčiním. Ještě větší komfort nabízí apartmán pro tři osoby, který má nejen vlastní koupelnu, ale také kuchyni. Ceny za ubytování jsou příznivé, při delším pobytu od čtyř do šesti nocí dostanete slevu, ještě výhodnější je pobyt nad sedm dní.

Když přijedete autem, budete moci zaparkovat na přilehlém parkovišti, když s sebou budete mít kola, uschovají vám je v garáži. Přímo v Chodově je multifunkční hřiště, kde si bez dalších dodatečných poplatků za pronájem budete moci zahrát tenis, nohejbal, fotbálek, florbal nebo basketbal. Po sportovním výkonu přijde vhod čepované pivo, které vám přímo v penzionu natočí do skla ve společenské místnosti.

V samotném Chodově významné kulturní památky nenajdete, ale můžete se vypravit na osm kilometrů vzdálený hrad Loket. V dojezdové vzdálenosti do padesáti kilometrů je zámek Kynžvart, města Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Cheb. Zajet si můžete i do Německa, protože státní hranice s naším největším sousedem je opravdu blízko.