Pohodlné bytování, skvělé jídlo i možnost sportovního vyžití – to je penzion Kojice

Pohodlné bytování, skvělé jídlo i možnost sportovního vyžití – to je penzion Kojice

Najít vhodné prostory pro pořádání rodinné oslavy, firemního večírku nebo třeba srazu spolužáků může být náročné. Na takové události je potřeba zajistit velký sál pro dostatek osob, ubytování, jídlo ale i zajímavý program. To vše nabízí Penzion Kojice v Železných horách. Pro pořádání společenských a kulturních akcí je pro hosty připraven velký sál s jevištěm a samostatným barem, který má kapacitu 120 míst a samostatně oddělitelné přísálí, které má kapacitu 50 míst. Sál je kompletně ozvučen a hosté mají možnost využít přístup na internet, projektor nebo satelitní televizní kanály.

Po školení nebo sešlosti vždy vyhládne. Penzion vám rád zajistí raut přímo do sálu nebo se můžete přesunout do restaurace. Na své si tu přijdou milovníci české kuchyně i zahraničních specialit, denní menu pro skupinové akce je vždy přizpůsobené vašim přáním. Pokud byste měli chuť si raději něco ugrilovat a užít si čerstvého vzduchu, je tu připraven venkovní stan s grilem a kapacitou 15 míst. Kromě jídel se můžete těšit také na dobroty k pivu. Na žádné oslavě nebo sešlosti by neměla chybět ani nabídka sportovního vyžití. vybrat si můžete z celé škály sportovních aktivit k dispozici máte tenisové kurty, kurty pro volejbal i vytápěnou halu, kde se můžete ukrýt před nepřízní počasí. Mnozí jistě ocení i nové hřiště na minigolf.

Ubytovat se i se svým psem můžete v penzionu, v ubytovacím domě nebo pokud toužíte po větším soukromí, nabízí se také golfové domky. Když už jste ubytovaní v Železných Horách, neměli byste vynechat místní turistické zajímavosti. Během jednoho víkendu tu můžete stihnout navštívit hned dvě památky UNESCO. Historické jádro Kutné hory s chrámem svaté Barbory je vzdálené asi 12 kilometrů. Od roku 2019 je na seznamu UNESCO také státní hřebčín Kladruby nad Labem a jeho okolní pastviny. Pokud máte raději přírodu a klid, je pro vás ideální procházka po úpatí Železných hor a Labskou soutěskou.