Rodinná dovolená v Liberci: Aktivity pro děti a relax pro rodiče

Rodinná dovolená v Liberci: Aktivity pro děti a relax pro rodiče

Přemýšlíte, kam se vydat na dovolenou s dětmi? Ideální volbou je Liberec. Toto malebné město pod Ještědem nabízí desítky atrakcí, které si užije celá rodina. Nudy se tu rozhodně bát nemusíte, vaše děti si toto město zamilují. Milovníky dinosaurů nadchne místní dinopark, děti, které milují zvířátka, zase budou nadšení ze zoologické zahrady. Největší zábavní komplex Babylon, s aquaparkem, 4D kinem, lasergame, virtuální realitou a mnoha dalšími atrakcemi nadchne všechny malé návštěvníky. Jedinečné je také centrum IQ landia, které prověří vaše mozkové závity a kde se i dospělí mohou mnohé přiučit. Tím výčet aktivit zdaleka nekončí, v Liberci najdete četná muzea, botanickou zahradu nebo motokáry.

Mimo to je samozřejmě Liberec také oblíbeným turistickým cílem. Město obklopuje jedinečná příroda, které dominuje vrchol Ještěd. Turisté si tu tedy také rozhodně přijdou na své, a město obklopuje síť cyklostezek i turistických tras. Město je zajímavé také svými památkami, z nichž za vidění určitě stojí novorenesanční budova radnice, Oblastní galerie nebo Severočeské muzeum. Ve městě je neustále živo, odehrávají se tu pravidelné i sezónní kulturní i sportovní akce a o zábavu není nouze.

Příjemné ubytování Liberec nabízí Hotel Petra. Ze všech pokojů se vám otevře výhled na Ještěd. Tento hotel v Liberci je na dosah lyžařského areálu Ještěd a nabízí snadnou dostupnost do města. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, sportovce, ale i firemní klienty. V hotelu je k dispozici dětský koutek i hřiště, salonek vhodný pro pořádání oslav, konferenční místnost pro firemní akce. Mimo to tu najdete také restauraci s výbornou českou kuchyní a abyste si dovolenou pořádně užili, můžete zvolit možnost polopenze i plné penze. Ubytovat se tu můžete i se svým čtyřnohým mazlíčkem. Hotel Petra nabízí výhodné balíčky pro páry, pro rodiny s dětmi, ale i pro učitele, aby si užili odpočinkovou dovolenou.