Ubytování na dovolené vás nemusí stát celé jmění

Ubytování na dovolené vás nemusí stát celé jmění

Cestování patří mezi oblíbený koníček mnoha lidí. Nejedná se právě o nejlevnější kratochvíli, ale vidět, a hlavně zažít mnoho nového se dá i bez toho, aby vaše peněženka následně zela prázdnotou. Hlavní myšlenka low-cost (nízkonákladového, levného) cestování je poznat a zažít co nejvíce za co nejméně peněz. Pokud vám jde tedy právě o to, nemusíte se za dobrou dovolenou vypravovat do drahé Paříže nebo na Bali. I naše země má hodně co nabídnout.

Při cestování po česku nemusíte řešit shánění drahých letenek, nebude tu dráž, než na co jste zvyklí a všude se domluvíte. V létě se přímo nabízí levné ubytování v kempech pod stanem nebo spaní pod širákem, ale na to musíte mít vybavení a při cestování s dětmi to nemusí být nejlepší varianta. Pokud rádi cestujete i v zimě nebo prostě máte rádi střechu nad hlavou, nabízí se možnost ubytovat se v ubytovně. V ubytovně najdou skromné ale pohodlné bydlení hotelového typu v jedno až čtyř lůžkových pokojích jak turisté, tak i sportovní soustředění ale i pracovníci. Velmi příznivé a nízké ceny nabízí ubytování Zábřeh, které najdete nedaleko centra města.

Město Zábřeh se nachází na rozhraní Hané a Jeseníků. Díky jeho poloze nabízí vše, co k prožití pohodlné a nabité dovolené potřebujete. Ať už hledáte aktivity a poznávání nových míst nebo odpočinek a klid. Milovníci historie si mohou projít zachovalé historické centrum města, vydat se na zříceninu hradu Brníčko nebo na prohlídku zámku Skalnička. Za návštěvu také stojí půvabný dům Pod Podloubím s gotickými sklepy, renesanční věží a malebným podloubím, kde sídlí muzeum. Milovníci přírody zase ocení hustou síť turistických stezek i cyklostezek, které je provedou nádhernou a místy nedotčenou přírodou.