Malá moravská firma šije s láskou

Malá moravská firma šije s láskou

Narozením dítěte aktivní život rodičů nekončí. Spíše naopak. Chtějí všechno prožívat se svou ratolestí a nenechávají se ničím omezovat. Zvláště ne neobratnými a velkými kočárky. Je módní a trendy nosit dítě přímo na těle, na hrudníku nebo na zádech. Když dítě cítí tlukot srdce rodiče, je často i klidnější a spokojenější než v kočárku. A tatínek s maminkou se mohou vypravit na výlet i na větší túru do přírody, nic jim nepřekáží v pohybu a děťátko mají s sebou, stále na očích.

Přímo předurčené je pro takové výpravy nosící oblečení. Prodává se v dámské i v pánské verzi, v různých barvách a provedení. Dítě můžete nosit v šátku nebo nosítku doplněném o nosící bundu, kabát nebo mikinu jak na hrudníku tak na zádech. Barvy nosícího oblečení můžete libovolně měnit nebo je sladit s ostatními členy rodiny. Oblečení se dá různě kombinovat, ale pokud si v široké nabídce nenajdete svou barevnou variantu, můžete si vámi vysněnou bundu objednat na zakázku. Firma, která oblečení šije, je velmi vstřícná a je dokonce přístupná různým nápadům a poznatkům zákazníků. Pokud lze jejich přání realizovat, rádi oblečení na míru vyhotoví.

Dámské bundy se dělají ve výraznějších barvách než pánské, ale někdy chtějí být partneři barevně sladění a pořizují si oblečení podobné. Bundy jsou dobře vybavené na denní nošení, mají kapsy, kapuce na stahování i pružné manžety.

Vsadka je podšitá bavlněnou tričkovinou, aby v ní bylo děťátku příjemně, má brzdy na utažení za krkem a pod zadečkem, aby se vsadka přizpůsobila velikosti děťátka. Vsadka pro nošení na zádech je doplněná odepínací kapuckou na druky pro případ, že se počasí nenadále zhorší. Vsadka pro přední nošení je zase vybavena krytím krku pro člověka který děťátko nosí. Skvělé je to, že se nosící vsadka dá z oblečení kdykoliv odepnout a dospělý může slušivý kousek svého šatníku nosit i v době, kdy dítě zůstává doma nebo nošení již odroste.