Reklamy si pamatujeme, i když o tom možná nevíme

Reklamy si pamatujeme, i když o tom možná nevíme

Ať už si pustíme televizi, rádio, video na YouTube a nebo třeba jen jdeme po ulici, měli bychom velké štěstí, kdybychom při těchto činnostech nenarazili na reklamu. Ať už je odsuzujeme nebo milujeme, reklamy na nás číhají prakticky na každém rohu, a to jak ve formě obrazu, zvuku nebo třeba videa. Někteří se mylně domnívají, že nás mají reklamy prvoplánově přimět koupit si konkrétní produkt nebo službu, kterou nabízejí. Bylo by úžasné, kdyby to takto fungovalo, ale ruku na srdce. Kdybychom měli kupovat každou věc, kterou vidíme v reklamě, brzy bychom přišli na mizinu. Reklamy mají proto ještě jiný, hlubší, účel. Vrýt se nám do paměti, abychom si na ně vzpomněli v tu pravou chvíli.

Obecně existují dva typy reklam, které si získají naši pozornost. Ty, co nás baví a ty, ze kterých nám vstávají vlasy na hlavě. I neoblíbené reklamy v nás totiž zanechají nějakou stopu, a kolikrát ještě výraznější než ty, co se nám líbí. Účel byl ale splněn – nedostaneme ji z hlavy.

Naše reklamní agentura vyrábí reklamu už 16 let a stále se učíme novým věcem. Stejně tak, jak se totiž vyvíjí společnost a lidé, vyvíjí se i reklama. To, co by zaujalo a přesvědčilo lidi před deseti lety, by dnes příliš pozornosti nevzbudilo a naopak. Jedno si ale uvědomujeme naprosto jasně – žádná reklama by nevznikla bez vaší představy. Naše firma si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a heslo „náš zákazník, náš pán“ tady bereme vážně. Při sloučení vašeho nápadu a naší kreativity a znalosti trhu, můžeme vytvořit něco speciálního. Něco, co přitáhne každé oko.

Specializujeme se na reklamy, se kterými se setkáváme na ulici. Když čekáte na tramvaj, v dopravní zácpě, nebo se jen tak procházíte městem, mohou to být právě naše reklamy, které přitáhnou vaše oči. Fotoobrazy, polepy na auta, reklamní cedule, polepy výloh nebo třeba světelné boxy. To vše může zdobit reklama na váš produkt.