Společenské vyžití je důležité pro psychickou pohodu

Společenské vyžití je důležité pro psychickou pohodu

V posledních letech bylo střetávání s lidmi dost omezeno okolními vlivy, což způsobilo nárůst depresí a psychických problémů. Dnešní doba už neomezuje střetávání a pořádání společenských akcí. Avšak návrat ke společenské interakcí nebylo tak jednoduché, jak si mnozí představovali. Po měsících až letech restrikcích je těžké si v hlavě uspořádat, že je střetávání opět možné.

Společenské akce jsou dobré pro naše začlenění do společnosti

Zejména mladí, která prožili v době pandemie své náctileté roky, mají se začleňováním problém. Není to pro ně často přirozené a nálož většinou nepříjemných informací z médií také přispívají k ostýchavosti mezi dalšími lidmi. Ač se to může zdát z počátku nepříjemné, tak společenské vyžití je pro mladé i všechny ostatní důležitou součástí života.

Kde se střetávat?

Naštěstí je na výběr z velkého množství různých společenských akcí, proto je vždy z čeho na výběr. Nebojte se a běžte se pobavit mezi lidi. Nikdy nevíte, koho nového potkáte. Pomůže vám to nejen na vaši psychiku, ale může jít i o rozšíření kontaktů, které vám mohou pomoci v mnoha životních rovinách.

Skvělým místem pro střetávání je například i Centrum pro vzdělání a kultur v Novém Oldřichově. Díky projektu „Aktivní mládež bez hranic“ bylo vybudováno místo, které slouží k setkávání všech možných věkových skupin. CVak je známé svými kulturními, vzdělávacími, zábavnými a stmelovacími akcemi. Centrum můžete také využít jako prostory pro vaše soukromé meetingy, oslavy či svatby. Budova je bezbariérová, takže není žádný problém se vstupem i hendikepovaným osobám. V budově se nachází i sedm pokojů, ve kterých je možné se ubytovat. Kromě ubytování nabízí centrum i skvělé rauty pro vaše akce. Pokud hledáte prostory pro vaše společenské akce v okolí Nového Oldřichova, můžete využít tento skvělý prostor.