Tradiční i netradiční kroužky pro děti i dospělé

Tradiční i netradiční kroužky pro děti i dospělé

Každé dítě má v dětství plno snů a představ o tom, čím chce být až vyroste. Malé slečny nejčastěji sní o kariéře baletky, tanečnice, ale i kuchařky nebo herečky. Chlapci na otázku, čím chtějí být až budou velcí zase často odpovídají že voják, kouzelník, detektiv ale i rytíř. Ať už je odpověď vašeho dítka jakákoliv, většinu těchto snů si mohou splnit v domu dětí a mládeže Junior v Chotěboři.

Pro děti je obzvlášť důležité nesedět doma, hledat si kamarády, získávat zkušenosti a užívat si mnoho zážitků. Junior Chotěboř dětem nabízí řadu tradičních kroužků jako jsou baletky, dramatický kroužek, keramika, tancování, mažoretky, modelářství, všemožné sporty, ale na výběr je i z mnoha netradičních kroužků.

Kde jinde si může chlapec se zálibou pro auta zkusit demontovat starou Škodovku a naučí se pracovat na vozidle, což jsou jistě dovednosti, které se mohou hodit. Mladý detektiv si zase vyzkouší práci kriminalisty jako je snímání otisků, řešení zapeklitých rébusů a šifer nebo hledání stop v přírodě. Historický šerm je tu pro děti se zájmem o historii, nejen že se dozví spoustu zajímavostí z historie rytířských dob, ale mají i možnost se sami naučit šermovat a vyrábět zbroj. Pro ty, kteří mají naopak v oblibě moderní vojáky je tu kroužek airsoftu, kde se naučí bezpečně zacházet s airsoftovou zbraní, střílet na terč a užijí si mnoho zábavy v přírodě, kde budou zdolávat překážkové dráhy. A tím výběr zajímavých kroužků ani zdaleka nekončí, nabízí se kroužek počítačových her, moderních deskových her, yo-yo, horolezení nebo učni kouzelníka Čáryfuka, kde si děti zábavnou formou vyzkouší všemožné pokusy.