Brázdit vody nemusíte jen v zahraničí

Brázdit vody nemusíte jen v zahraničí

Chcete se stát mořským vlkem, brázdit divoké vody a objevovat zajímavá místa z paluby lodi? Nebo toužíte po romantické plavbě se svým partnerem či partnerkou za svitu měsíce a s větrem ve vlasech? A nebo snad chcete svým dětem dopřát zážitkovou plavbu lodí, aby pochopily, jak se cítí jejich pirátští hrdinové z pohádek? Na to, zažít tu pravou lodní plavbu, nemusíte vůbec překročit hranice státu. Podobné zážitky vám zprostředkujeme i tady v České republice.

České vody vás baví, ale projížďka jednou za rok po přehradě na šlapadle vás zkrátka neuspokojí. I České řeky se však dají brázdit ve velkém stylu. Organizujeme vyhlídkové plavby po povodí řeky Vltavy a ukážeme vám, jak se plavit jinak. A protože každá cesta by měla mít i cíl, nabízíme vám spojení zážitkové plavby s krásným výletem. Výletní lodní dopravou vás dopravíme na turisty oblíbený zámek Mitrowicz.

Zámek Mitrowicz je ideálním zakončením vaší romantické plavby. Velkolepý skvost pochází z roku 1565 a díky neuvěřitelně citlivé rekonstrukci budete mít pocit, že jste se jednoduše vrátili v čase. Zámek je nejen lákavou turistickou atrakcí ale také oblíbeným místem pro svatby. A není snad nic originálnějšího, než se na svatbu nechat dovézt lodí.

Nejezdíme pochopitelně jen jednu trasu. Na výběr máte spoustu možností. Pravidelné okružní výletní plavby po řece Vltavě vám umožní nejen strávit příjemné chvíle na palubě lodi, ale také prohlédnout si okouzlující město Týn nad Vltavou z úplně jiného pohledu, než jak jste zvyklí. Nabízíme jak krátké zážitkové plavby, tak i delší lodní výlety. Můžete s námi doplout například až k soutoku Vltavy s Lužicí, nebo třeba proplout plavební komoru na VD Kořensko přičemž zažít krátkou plavbu po hladině Orlické přehrady. Podle délky si můžete vybrat plavby od necelé půl hodiny až po dvouhodinové projížďky.

Nejen že vás lodí svezeme, ale naučíme vás ji i řídit. Pro ty, co jim už nestačí se lodí jen vozit, ale chtějí se stát jejím kapitánem, nabízíme kapitánské kurzy.

Lidé se často ženou do zahraničí aniž by tušili, jaké krásy skrývá jejich rodná země. Dokonce i když se naše republika nachází ve vnitrozemí, mají zdejší vody rozhodně co nabídnout. Využijte našich lodních služeb a přesvědčte se o tom sami.