Neobyčejná taxislužba

Neobyčejná taxislužba

Potřebujete se rychle dostat z bodu A do bodu B, ale nevlastníte automobil? Pili jste a chcete se i se svým vozem bezpečně dostat domů? Spěcháte na letiště, nebo potřebujete zajistit autobusovou přepravu pro více osob? Porouchalo se vám auto je třeba ho odtáhnout? Pokud jste z Kutné hory pak je tu pro vás taxislužba Simona a Radio taxi.

Taxislužby po městě zajišťuje taxislužba Simona. Tato taxislužba má již více než 20. leté zkušenosti a vždy vás dopraví nejkratší a nejrychlejší cestou a služby poskytuje nonstop. Ty si můžete objednat buď přes telefon, a to ihned nebo si vůz rezervovat na určitý čas anebo využít některého ze stálých stanovišť taxíků v centru města. Hlavní výhodou jsou vozy až pro osm osob vybavené Wi-Fi a možnost platby kartou. Při objednání služby je vhodné sdělit operátorkám vaše požadavky ohledně většího množství zavazadel, převozu dětí nebo starších osob, aby vám vždy vybraly nejvhodnější vůz.  Kromě vnitrostátní dopravy tato taxislužba nabízí i dopravu mezinárodní. Služby jsou vhodné i pro firmy, kde zajistí přepravu zaměstnanců i VIP klientů i ze zahraničí a možnost fakturace.

Pokud se potřebujete dostat na letiště, ale nechcete řešit drahé parkování u něj, přemlouvat přátele, aby vás odvezli, nebo se zavazadly nepohodlně cestovat vlakem, využijte služeb Airport taxi. Pohodlně, bezpečně a rychle vás dopraví na i z letiště Václava Havla v Praze. Maximální pohodlí během cesty vám zajistí DVD přehrávač či připojení k Wi-Fi zdarma, díky kterému si můžete po cestě vyřídit emaily nebo se bavit na internetu a uteče vám rychleji. Vozy jsou samozřejmě klimatizované a je možnost si objednat taxislužbu až pro osm osob.

Společnost nabízí i autobusovou přepravu klimatizovaným autobusem až pro 53 osob. Mezi další služby potom patří svatební taxi, které vám pomůže s hladkým průběhem vašeho velkého dne. Pro nevěstu a ženicha zajistí nazdobená auta se společensky oblečenými řidiči a pro širší rodinu minibusy. Zcela unikátní je nabídka “svatebního vrtulníku”, který se postará o opravdovou nezapomenutelnost vašeho dne.