Spolehlivé výrobky japonské automobilky

Spolehlivé výrobky japonské automobilky

Firma SUZUKI Motor Corporation byla založena v Japonsku v roce 1909. Vyrábí automobily, motocykly, lodní i jiné motory. Je devátým největším výrobcem automobilů na světě, vyrobí více aut než BMW, Mazda a Subaru dohromady.

V České republice si lze tento japonský vůz koupit prostřednictvím firmy AMV SUZUKI Nymburk. Nabízí celou modelovou skladbu aut, zájemci o koupi si vozidla mohou prohlédnout na prodejní ploše a během předváděcích jízd si je i osobně vyzkoušet. Klientům je poskytováno kompletní servisní zázemí, záruční a pozáruční výhody, prodej autodílů a doplňků pro exteriér i interiér vozidla. Kdo by na koupi nového vozu nedosáhl, firma AMV mu zajistí financování se zárukou nejvýhodnějších cenových podmínek.

V prodeji jsou právě teď zcela nové modely Ignis a Swift. Ignis je kompaktní crossover s výrazným designem, velmi praktický zvláště pro pojíždění v moderních městech, je snadno ovladatelný, nabízí také výbornou výbavu. Mezi jeho pozitiva patří zadní parkovací kamera, vyhřívaná zpětná zrcátka a přední sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče a šestnáctipalcová kola z lehké slitiny. Barvy exteriéru a interiéru lze sladit podle představy majitele, stejně tak jako čalounění. Motor o obsahu 1,2 litru je díky moderní technologii svižný a rychle akceleruje. Přesná a hladce řadící pětistupňová manuální převodovka je navržena pro nízkou spotřebu paliva. Sportovním pojetím si získá příznivce model Swift a Swift Sport. Vitara je připravena jezdit po silnici i v terénu. Kdo si ji v současné době koupí, dostane k ní zdarma palivovou kartu v hodnotě 15.000 Kč. Stejný dárek čeká i na budoucí majitele modelu S-Cross.

Jedním z důvodů, proč si koupit Suzuki, je index spolehlivosti, který sestavuje britská pojišťovna Warranty Direct. Vychází z rozsáhlé databáze pojistných událostí, zohledňuje stáří a kilometrový proběh vozu, četnost poruch, náklady na jejich odstranění a řadu dalších údajů. Suzuki v porovnání s jinými automobilkami vychází velmi dobře, umístilo se na skvělém třetím místě spolu s dalšími japonskými výrobci.