Babí léto v termálních lázních

Babí léto v termálních lázních

Těm nejteplejším dnům už pravděpodobně odzvonilo, ale počasí je stále pěkné a přímo láká k odpočinku. Ideálním místem, kam si jet odpočinout, je Slovensko, země našich nejbližších sousedů. Cestovní kancelář Balneola zájemcům o pobyt zprostředkuje ozdravné pobyty v termálních lázních Podhájská s kvalitním zázemím i pro náročné zákazníky. Termální voda místních lázní má blahodárné účinky na zdraví těla a ozdravné pobyty se stávají životabudičem do dalších všedních dní. Ubytování je zajištěno v penzionech, chatách i hotelech.

Ubytování v soukromí umožňuje ubytovat se i větším skupinkám, pokoje se sociálním zařízením a televizí jsou pohodlné, k dispozici je plně vybavená kuchyňka, krbová pec, terasa, zahrádka a ohniště. Provozovatelé pamatují také na děti, které si mohou hrát na pískovišti nebo v dětském koutku s houpačkou. V penzionech je zajištěná snídaně formou švédských stolů, u jídelny je i bar. Večer se tady konají taneční zábavy s živou hudbou, ochutnávky vín, zpívá se při kytaře a griluje se.

Podhájska

Podhájska je často považovaná za Mrtvé moře uprostřed Evropy, unikátní slaná voda pochází z termálního pramene o teplotě 83 °C a působí léčivě na průdušková onemocnění, nemoci dýchacích cest, štítné žlázy, revmatizmu, cévních, kloubových onemocnění a ekzémů. Skvěle si tady odpočinou lidé, kteří díky svému vytížení pociťují velkou únavu a vyčerpání. Areál lázní nabízí zdravotní cvičení, rehabilitaci na suchu i ve vodě. Je možné docházet na přednášky o zdraví, o bylinách, povídat si se zkušenými terapeuty a věnovat se arteterapii. V bufetech rychlého občerstvení je široký výběr jídel, rybích specialit, nápojů a zmrzliny. Rekreační zóna je na ploše 12 hektarů, kromě bazénů je tady tobogan, sportovní areál s hřišti na volejbal i obchodní zóna se suvenýry. V nově zbudovaném komplexu je možné chodit na masáže, vodoléčbu, elektroléčbu, suchou i mokrou saunu, do fitness a solária.

termální lázně