Dovolená v Itálii – apartmány v Garganu jsou pro ni ideální místo

Dovolená v Itálii – apartmány v Garganu jsou pro ni ideální místo

Cestování do Itálie, kde vás plnými doušky pohltí kouzlo středomořského života, je skutečně nezapomenutelným zážitkem. Kam ale konkrétně se vypravit? Jestliže hledáte dokonalé místo pro dovolenou v Itálii, které vám poskytne autentický zážitek, tak již nemusíte hledat dále – Gargano s jeho malebnými scenériemi a bohatou historií si vás získá. S kým se tam vypravit?

Jedna přední česká cestovní kancelář nabízí možnost ubytování kupříkladu v malebném a oblíbeném areálu Villaggio Riccio, ležícím na jižním Italském poloostrově Gargano v překrásném městečku Mattinata. Apartmány v tomto areálu jsou dokonale vybaveny pro maximální pohodlí a bezproblémová pobyt. Zkrátka toto místo je jako dělané pro klidnou dovolenou. Navíc tato cestovní kancelář má nachystánu opravdu výhodnou nabídku – nabízí polopenzi zcela zdarma!

Villaggio Riccio – slunce, moře a italská kuchyně

To znamená, že si můžete vychutnat skvělou italskou kuchyni přímo na místě, aniž byste se museli starat o vaření. Jako bonus k tomuto všemu je k dispozici i restaurace s příjemným posezením a útulným barem, kde si můžete vychutnat všechny populární nápoje a koktejly. To znamená, že díky této cestovní kanceláři mající bohatou a lákavou nabídku zájezdů si můžete při vaší příští dovolené vychutnat místní kulinářské dobroty a poznat italskou kuchyni v celé její kráse.

Pokud toužíte aby vaše dovolená v Itálii byla plné slunce, moře a skvělého jídla, tak Gargano a Villaggio Riccio jsou pro vás tou správnou volbou. Přijeďte a zažijte nezapomenutelné chvíle plné dobrodružství a relaxace na jednom z nejkrásnějších míst Itálie. Gargano CK s.r.o. se pak postará o to, abyste si svůj pobyt užili naplno. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes a připravte se na nezapomenutelný pobyt v jihoevropském Garganu.