Korsika si svým kouzlem získá každého

Korsika si svým kouzlem získá každého

Azurově modré moře, hebký bílý písek na plážích, romantické zátoky, nedotčená příroda i malebná středomořská městečka. Ne nadarmo již staří Řekové pojmenovali Korsiku jako Kalliste, tedy krásná, nádherná. Do dnes se zela právem tento malý ostrov pyšní přízviskem perla středomoří. Velmi těžko najdete v Evropě tak rozmanitou krajinu jako právě na Korsice. Díky tomu je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou stejně tak, jako pro tu aktivní. Najdete zde nádherné hory, které přímo vybízejí k pěší turistice, zajímavé horolezecké terény, horská jezera a řeky s průzračně čistou vodou a samozřejmě překrásné pláže. Korsika je pro vás tím pravým místem, pokud preferujete nemasovou a neorganizovanou dovolenou, kterou spíše, než na hotelovém bazénu strávíte prozkoumáváním překrásného ostrova, koupáním na poloprázdných plážích Ligurského nebo Tyrhénského moře nebo ochutnáváním vyhlášené korsické gastronomie. Každý, kdo ostrov již navštívil, se rád vrací, protože Korsika je místem, které vám přiroste k srdci.

K seznámení s tím nejatraktivnějším, co korsická příroda a kultura nabízí, je ideální zde strávit alespoň týden, chcete-li opravdu kouzlo a pohodu tohoto ostrova vychutnat, pak je třeba zůstat o něco déle. Ubytování na Korsice vám může zprostředkovat cestovní agentura Ile de Beauté Voyages. Tato cestovní kancelář nabízí apartmány, hotely i soukromé vily po celém ostrově. Toužíte po ubytování v komfortním a klidném hotelu, který se nachází v historickém městečku? Chcete strávit dovolenou v soukromí vily obklopení parkem s výhledem na pláž? Nebo hledáte residenci ležící u horských vrcholků, bokem od turistického ruchu uprostřed překrásné přírody? To vše a mnohem více Ile de Beauté Voyages nabízí.

Neméně turisticky lákavý je také ostrov Sardinie, který stejně jako Korsika nabízí ideální dovolenou pro plážového povaleče, jachtaře, potápěče ale i horaly nebo cyklisty. V mnohém si jsou tyto dva ostrovy velmi podobné a přesto odlišné. Z jednoho na druhý je možné přeplout lodí. U Ile de Beauté Voyages si můžete vybrat také se široké nabídky ubytování na Sardinii.