Podzimní dovolená je tu pro každého!

Podzimní dovolená je tu pro každého!

Na dny volna a zaslouženého odpočinku se těší každý. Od malých capartů, přes školáky, až po pracující či lenošící důchodce. Zkrátka, na odpočinek má právo a hlavně nárok každý z nás. Ať už jste singl, se závazky či s jiným omezením, nezůstávejte doma. Dopřejte si alespoň jeden prodloužený víkend v roce plný hýčkání a péče. Nebo klidně plných bezstarostných sedm dní!

Dovolená pro každého – dovolená pro vás!

Všude na zemi jsou místa, kde stojí za to strávit čas. Nevěšte hlavu ani své plány na hřebík jen proto, že na tom nejste finančně zrovna jako lordi. Hezkou dovolenou si můžete dopřát i v našich zeměpisných šířkách, a nemusíte ani opustit hranice naší krásné země. Stačí si jen vybrat dle aktuálních finančních možností.

Ano, asi vás za pár korun neubytují v apartmánu s vířivkou a servisem all inclusive, ale i za málo peněz si můžete dopřát hodně muziky. Navíc, retro zážitek v podobě obyčejných procházek vůbec není k zahození, a zaručeně na něj nezapomenete vy, ani vaše děti. V porovnání s dovolenou každý rok v Alpách či u moře, se rozhodně pořádný výšlap lesem tento zážitek neztratí a nezapadne v zapomnění. 

Od batolat po puberťáky, od jedináčka po malou mateřskou školku

Ať už jste typ, který se nebojí vyrazit na dovolenou s novorozencem, nebo máte doma náročného puberťáka, vždy najdete dovolenou na míru plenkám i zapalujícím se lýtkům. Hotely i rekreační střediska se snaží uspokojit všechny své potenciální klienty, a tak naleznete dovolené s plným zázemím pro miminka, i diskotékovým vyžitím pro dospívající. Na chlup stejné to pak je i v případě, zda máte jedináčka, nebo jste si pořídili dětí více.

Problém není ubytování, ani náplň volného času. V naší republice i v sousedních státech naleznete mnoho středisek s doprovodnými programy, které vám dovolí užít si dovolenou i s dětmi a dokonce i v případě nepřejícího jarního počasí.

Aktivní senioři mají zelenou

Ani věk není žádnou překážkou vyrazit odreagovat mysl a protáhnout tělo. V bohaté nabídce katalogů cestovních kanceláří objevíte krásné wellness pobyty přímo na míru šité seniorům, stejně jako lázeňské pobyty či aktivní pohybové aktivity uzpůsobené i dříve narozeným. Neváhejte vydat se do víru života a pokud se váš dědeček či babička ostýchá, skvělým nápadem je darovat pobyt jako dárek – bačkor a ponožek už přeci mají až až.

Pár nohou navíc není na překážku

Jste pejskaři tělem i duší a neumíte si představit vyrazit na dovolenou a šoupnout vašeho čtyřnohého kamaráda do psího hotelu? Nevadí, i přesto můžete na dovolenou vyrazit. Němou tvář totiž bez obav můžete vzít s sebou – míst , kde respektují vašeho psa a dokonce je i vítán – je více, než se může zdát. A některá střediska se dokonce na pobyt s pejskem specializují a připravují pro nadšence i program plný aktivit, procházek a soutěží.

Tak už víte, kde prožijete letošní podzimní dovolenou?