I v centru Prahy se dá kvalitně najíst za rozumnou cenu

I v centru Prahy se dá kvalitně najíst za rozumnou cenu

Ať už jedete do Prahy na služební cestu, na výlet s rodinou, nebo ji ukazujete svým zahraničním kamarádům, pravděpodobně během dne vyvstane otázka, kde se dá dobře a za normální cenu najíst. Restaurace v centru hlavního města jsou známé turistické pasti, kde vás cena za oběd může nemile překvapit. Vždy se však najde i nějaká světlá výjimka, která vám naopak přinese milé překvapení. Tou je restaurace Havelská Koruna, kterou najdete v samotném centru, nedaleko všech památek.

Mimo to, že je tato restaurace v Praze 1 ojedinělá už jen svou existencí, kdy nabízí kvalitní jídla za rozumné ceny v centru, tak je jedinečná také svou nabídkou jídel. Specializuje se na tradiční českou kuchyni a samotné vás zaujme, jak je tato nabídka široká. Denně si můžete vybrat asi ze 40 druhů jídel, z čehož kolem 25 z nich najdete ve stálé denní nabídce a zbytek je pravidelně obměňován. K tradičnímu českému jídlu samozřejmě neodmyslitelně patří pivo, kterým můžete dobrý oběd zapít.

Lehce netradiční je restaurace Havelská Koruna i svým uspořádáním, kdy nefunguje jako klasická restaurace, ale jídla jsou tu podávána formou rychlého občerstvení. S jídlem si samozřejmě můžete v klidu sednout v příjemném a klimatizovaném prostřední a za útratu platíte až při odchodu. Tím restaurace zajišťuje rychlost a plynulost provozu, denně sem zavítá i přes tisíc návštěvníků, a i tak je doba vydání jídla maximálně pět minut. To svědčí o tom, že nabídka je opravdu kvalitní a lidé se sem rádi vracejí. Výhodou tohoto systému obsluhy, komě její rychlosti, je i velká možnost kombinovat jídla s přílohami, vše je účtováno samostatně a můžete si tak vybrat přesně to, na co máte chuť. Tak až příště pojedete do Prahy, zavítejte na ulici Havelská a kvalitně se najezte za dobré ceny.