Povečeřte ve vyhlášené regionální restauraci.

Povečeřte ve vyhlášené regionální restauraci.

Někdo cestuje za přírodou, jiný za památkami a další za jídlem. A pro to, aby si člověk užil skvělou dovolenou plnou výborného jídla ani není třeba jezdit daleko. A za některými restauracemi se vyplatí si dojet. Takovou je vyhlášená regionální restaurace Na hrázi u Tondy v Kojetíně v okrese Přerov. Restauraci navíc najdete v blízkosti cyklostezek a procházkových tras, proto si o zastávku na osvěžení a posilněni v podobě dobrého jídla a pití přímo říká. Restaurace se vyznačuje svou prostorností, za pěkného počasí si můžete posedět na zahrádce – celé venkovní posezení je kryté shrnovací markýzou, která ochrání před deštěm i sluníčkem. Chcete-li pozorovat, jak se připravuje právě Vaše specialita na grilu, můžete si sednout k venkovnímu grilu.

Restaurace nabízí posezení buď u stolů nebo v boxech, uprostřed se nachází velký taneční parket, který po večerech žije a vy si můžete užít protančenou noc. Pro pořádání rodinných oslav, promocí ale i svatebních hostin je ideálním prostorem prostorný a odhlučněný salónek, který vám zajistí maximální soukromí a klid užívat si čas s rodinou. Je vhodný i pro firemní večírky, kde je k dispozici LCD televizor pro prezentace.

To hlavní, proč se ale hosté do restaurace Kojetín rádi vracejí je výborné jídlo. Můžete si tu pochutnat na steaku z grilu, podle chuti si zvolit kuřecí nebo vepřový, zapít to dobrým pivem a vyhlášená jsou také grilovaná žebra, koleno nebo krůta. Restaurace pravidelně pořádá grill party, kde je hlavním hřebem grilované prase. Navíc vaše ratolesti se zabaví v dětském koutku nebo u ZOO koutku a vy si budete moct vychutnat hostinu. Pokud si tak nacpete břicha nebo se budete chtít do noci ztratit ve víru tance, můžete si Na hrázi u Tondy domluvit také ubytování v Kojetíně.