Stravovací klasika, která nikdy nezklame

Stravovací klasika, která nikdy nezklame

Jídlo je věčným tématem mnoha debat. Na internetu koluje nespočet vtípků o tom, jak je složité se s kýmkoliv domluvit, kam se půjdete najíst. Po vyjmenování snad všech restaurací a jiných stravovacích zařízení člověk většinou stejně skončí někde, kde už to dobře zná. V poslední době se sice roztrhl pytel s restauracemi s moderními jídly, pod kterými ani nevíme co si představit všechno je raw, fresh, bio a pořádné jídlo nikde. Tradiční českou hospůdku, kde si člověk může dát poctivé utopence, nákladný hermelín a pivo za normální cenu je čím dál složitější najít.

A pořádný a poctivý oběd je základ. Oběd by se neměl odbývat, takže ať už jste jen líní vařit, máte nabitý pracovní den nebo jste pohlceni cestováním a poznáváním nových míst v Praze 5, příhodným místem pro vás, kde se dobře najíte a najdete poctivou tradiční českou kuchyni, by mohla být restaurace u Majerů. Najdete ji kousek od zastávky metra linky B Nové Butovice v příjemném prostředí naproti Jinonickému zámku a vedle Jinonického rybníka. Tato restaurace v Praze zaujme především meníčky a rychlými hotovkami, které oceníte, když máte naspěch. Zaměřuje se hlavně na tradiční českou kuchyni, což jsou jídla, která všichni dobře známe, umíme je ocenit a nikdy nezklamou. A i když by se mohlo zdát, že řízek s bramborovým salátem je naprosto obvyklé a nudné jídlo, nenajdete příliš mnoho restaurací, kde mají tuto naši klasiku tak dobrou.

V létě vás jistě potěší možnost posezení na letní zahrádce nebo klimatizované vnitřní prostory, pro oslavy si můžete zarezervovat salonek a pokud vám tu moc chutná ale je to pro vás daleko, můžete si objednat rozvoz jídla až domů.