Adrenalinová dovolená v Rokytnici nad Jizerou

Adrenalinová dovolená v Rokytnici nad Jizerou

Chcete si užít opravdu zážitky nabitou dovolenou, kde se nebudete ani minutu nudit? Kde budete mít zároveň na výběr, jestli jít na výlet do krásné přírody nebo si užít sportovní i zábavné aktivity všeho druhu, které budou bavit malé i velké? Nechce se vám do velkých a proslavených turistických destinací, kde budete na aktivity čekat v řadě turistů a to i na fotku na známých místech? Pokud jste zároveň milovníky českých hor a ubytování s výhledy, které jinde nenajdete, potom je ideálním místem kam se vydat Rokytnice nad Jizerou. Toto horské středisko ležící na pomezí mezi Jizerskými horami a Krkonošemi nabízí nevyčerpatelné možnosti aktivit a příjemného ubytování.

Ubytovat se můžete jak v soukromí přírody v rodinném penzionu, kde budete mít svůj klid jistý, jako je například ubytování Háskov, tak také přímo v centru všeho dění, odkud to nebude mít nikam daleko a vyhlášenou restauraci Rokytnice budete mít na dosah ruky. Protože dobré jídlo je také součástí zážitků z dovolené. U penzionu Háskov také najdete půjčovnu bugy, ve kterých je poznávání hor zcela novým zážitkem. Můžete během krátké chvíle navštívit vícero zajímavých turistických míst v okolí, kterých není opravdu málo, a ještě si odnesete jedinečný zážitek z jízdy.

Pokud by vám adrenalin jízdy v bugy nestačil a chtěli jste víc, v Rokytnici možností máte dostatek. Bikepark s překážkami a sjezdy je velmi oblíbený, nabízí výběr ze dvou tras. Prožitek z rychlé jízdy si také můžete užít na motokárách nebo na terénních horských kárách při sjezdu z kopce. A kdo by nechtěl zůstávat nohama na zemi, může si vyzkoušet paragliding a ti méně odvážní se vydat do lanového centra. I když nevyjde na venkovní aktivity počasí, krytá sportovní hala, kuželna nebo restaurace s výborným jídlem příjemným posezením se o zábavu postarají.