Jeseníky i Orlické hory na dosah ruky? To je penzion Šléglov

Jeseníky i Orlické hory na dosah ruky? To je penzion Šléglov

Milovníci aktivní dovolené mohou být opravdu nadšení, že naše země má tolik co nabídnout. Aby si člověk užil akční dovolenou, plnou výletů, poznávání, turistiky, cyklistiky i dalších aktivit, není třeba jezdit nikam daleko. A když se to vše spojí s příjemným ubytováním v pohodlném penzionu, kde je k dispozici sauna s vířivkou, kde je možné zrelaxovat unavené svaly, je dokonalá dovolená na světě. Právě tuto kombinaci zážitků nabízí penzion Šléglov v Jeseníkách. Tento penzion najdete v srdci Jeseníků a je horskou přírodou zcela obklopen.

Toto ubytování v Jeseníku nabízí dvě patra, v prvním se nachází devět nadstandardně vybavených pokojů a apartmánů, ve druhém najdete mezonetové pokoje pro 3-4 osoby. Druhé patro má k dispozici plně vybavenou, prostornou kuchyň, která je společná pro 5 pokojů. Penzion nabízí k využití dvě společenské místnosti s barem, krbem a příjemným posezením, hosté také mají možnost si odpočinout na venkovní terase a ti akčnější si užijí hřiště vybízející k celé řadě sportovních aktivit. Všem hostům je k dispozici také relax zóna se saunou a vířivkou. Hosté také mají k dispozici lyžárnu, kde si mohou uskladnit lyže nebo kola a jiné sportovní nástroje. Penzion je vhodný i pro pořádání menších firemních akcí nebo školení.

Poloha penzionu Jeseník je velmi strategická a přímo vybízí k výletům do okolí. Penzion se nachází na pomezí Jeseníků, Kralického sněžníku a Orlických hor. V zimě je ideálním místem pro lyžování i na výlety na běžkách, v létě nabízí výlety pro turisty a cyklisty. Blízké i vzdálenější okolí Šléglova láká svými přírodními krásami a množstvím památek k cyklistickým výletům a je vhodné jak pro nadšené cyklistiky, tak i pro rodiny s dětmi. Horské také prostředí a nedotčená příroda vytváří skvělé podmínky pro tradiční turistiku.