Kde se ubytovat levně v Rýmařově? Máme velmi zajímavý tip.

Kde se ubytovat levně v Rýmařově? Máme velmi zajímavý tip.

Moravskoslezský Rýmařov láká milovníky historie na hrady a zámky, stejně tak ale i sportovní nadšence, neboť v jeho blízkosti se nachází celá řada sjezdovek a zajímavých cyklotras. V neposlední řadě Rýmařov okouzlí i ty hledající odpočinek v přírodě a překrásné výhledy do okolí – za návštěvu stojí kupříkladu rozhledna Nová Ves. Avšak, kde se ubytovat, aby váš zážitek z návštěvy Rýmařova byl skutečně maximální?

To vůbec nejpohodlnější a nejlepší ubytování Rýmařov nese název Penzion Družina. Jedná se o moderně zařízený penzion, který nabízí možnost ubytování v pokojích až pro pět osob – jde tedy o ideální místo na trávení letní i zimní rodinné dovolené v Jeseníkách. Krom veškerého potřebného vybavení (sociální zařízení na pokoji, plně vybavená kuchyně) zaujme Družina i svou nízkou cenovkou, noc tu totiž vyjde na pouhých 300 korun na osobu!

 Nudit se v penzionu rozhodně nebudete

Když zrovna nebudete chodit po výletech nebo si dopřávat sportovní vyžití, tak celá řada lákadel na vás čeká i v útrobách penzionu. Penzion Rýmařov je vybaven společenskou místností s krbem pro až 40 osob, kde můžete pořádat různé mítinky či oslavy. Každý z pokojů je pak vybaven televizí a bezplatným WiFi připojením.

Čerstvý vzduch si zas můžete užívat při venkovním posezení u grilu, jež je rovněž součástí penzionu. Rodiny s malými dětmi zas určitě ocení skutečnost, že v bezprostřední blízkosti Penzionu Družina je dětské hřiště s klouzačkou, pískovištěm a houpačkami. Kladný zážitek z návštěvy toho místa pak dokáže ještě umocnit možnost bezplatného parkování hned vedle budovy penzionu. Jde navíc o uzamykatelné parkoviště, tudíž se o svůj vůz nemusíte bát.

Zkrátka v penzionu Družina udělají všechno pro vaši bezproblémovou dovolenou v Jeseníkách, kterou si i díky komfortnímu vybavení penzionu budete moci užít skutečně naplno.