Luxus a pohodlí v centru Prahy, to je Residence Old Town Square

Luxus a pohodlí v centru Prahy, to je Residence Old Town Square

Chcete si užít luxusní dovolenou a cítit se jako králové a královny? Pak se vydejte do našeho hlavního města a ubytujte se v Rezidenci Old Town Square. Jak název napovídá, najdete ji přímo na Staroměstském náměstí, jen pár metrů od Staroměstské radnice s orlojem a královské uličky vedoucí až ke Karlovu mostu a dále na Pražský hrad. Residence je součástí hotelu The Emblem. Jako hosté tohoto hotelu v Praze se ubytujete na recepci hotelu Emblem, odkud vás personál doprovodí do samotné residence. Samozřejmě vám pomůže s vašimi zavazadly a těšit se můžete také na soukromou prohlídku hotelu i rezidence. Jako hosté hotelu také získáte řadu výhod, jako je například sleva na vstup do lázní, možnost využít pohodlný salonek nebo možnost se zúčastnit některé z akcí pořádaných hotelem.

Rezidence Old Town Square je ubytování v Praze, které vám nabízí nezapomenutelné výhledy na Staroměstské náměstí a jeho blízké okolí. Pobytem v centru ušetříte veškerý drahocenný čas, který byste jinak museli trávit cestováním po Praze. Umožní vám také nadechnout se zvláštní atmosféry, kterou Staré Město nabízí, a objevit nejstarší, ale nejkrásnější část našeho starého historického města. Residence je také v docházkové vzdálenosti od všech známých restaurací, barů a nákupních zón.

Pokoje v Residenci jsou uspořádány tak, aby dosáhly funkčního, ale pohodlného standardu Art-Tech stylu a moderního designu. Průměrná velikost každého z pokojů začíná na 60 metrech čtverečních, součástí pokojů je kubusová koupelna s vyhřívanou podlahou, neobvyklou vanou, sprchovým koutem i dvěma umyvadly. Rezidence má společnou kuchyň pro všechny byty, která se nachází v 1. patře. Kuchyně se skládá z barového koutu, sporáku, pračky a spousty nádobí, které můžete potřebovat a chtít. Dále je zde společný obývací prostor, malá venkovní terasa a pračka a sušička. Ať už se rozhodnete se do Residence vydat na pracovní pobyt, netradiční rodinnou dovolenou nebo na líbánky, dostane se vám té nejlepší péče a pohodlí.