Penzion, který vás bude bavit

Penzion, který vás bude bavit

Ubytování je nedílnou součástí každé dovolené. Ať už se rozhodnete vyjet se v tomto zimním období ohřát přes půl světa do tepla, nebo si jen naplánujete prodloužený výlet v okolí místa, kde žijete, bez nějakého bytování se to zkrátka neobejde. Najdou se samozřejmě i tací dobrodruzi, kteří se rozhodnou si dovolenou zpestřit dávkou adrenalinu a noc strávit ve svém autě nebo dokonce pod širákem. Takových odvážlivců však mezi námi není moc, a tak většina lidí volí raději staré dobré ubytování v hotelu či penzionu, obzvláště pak mimo letní sezónu.

Slovo penzion u spousty lidí evokuje představu ne úplně pěkného ubytování. Vzhledem k tomu, že penziony jsou jakousi levnější variantou hotelů, lidé v nich někdy očekávají až bojové podmínky. Tyhle mýty vám ale zbouráme.

Nabízíme vám ubytování v penzionu Kostkov. Náš penzion se nachází v jedné z nejoblíbenějších českých turistických destinací- v Beskydech. Nejen okouzlující příroda v okolí penzionu z něj dělá výjimečné místo pro vaši dovolenou.

Do obce Náves u Jablunkova, kde se náš penzion nachází často zavítají nejen čeští ale i zahraniční turisté. Nachází se totiž pouhých 10 kilometrů od slovenských a 5 kilometrů od polských hranic. Nemusíte tedy ani jezdit do zahraničí, abyste si připadali jako na zahraničním pobytu.

V okolí penzionu najdete klidné lesnaté okolí ale i horské hřebeny. Na své si zde tedy přijde každý a to vlastně v jakoukoliv roční dobu. A koho nelákají turistické výšlapy a ani netouží po sportovním vyžití, může se rekreovat při houbaření v přilehlých lesích.

Náš penzion můžete navštívit nejen, když hledáte pohodlné a hezké ubytování, ale také pokud se chcete opravdu dobře najíst. Jídla připravujeme z těch nejčerstvějších surovin a hlavně s láskou. Vařit nás zkrátka baví a proto u nás najdete jak české klasiky v podobě svíčkové či guláše, tak třeba také kuřecí čínu. Jdeme s dobou, a proto u nás uspokojíme i mlsné jazýčky vegetariánů a lidí, kteří se rozhodli z jídelníčku vynechat maso. Několik druhů sýrů připravených na různé způsoby, zeleninové rizoto bez masa nebo hned několik druhů oblíbených salátů. To vše jsem schopni pro vaše hladové žaludky zajistit.

Ať už tedy hledáte dobré ubytování v krásné přírodě, nebo jen místo, kde se po turistickém výkonu dobře najíst, u nás jste na správné adrese.