Romantika zimního Orlíku

Romantika zimního Orlíku

Buďte originální, zatímco v létě všichni jezdí k vodě a v zimě na hory, udělejte to naopak. Hlavní výhoda toho, když k Orlické přehradě pojedete v zimě je to, že tam nebudou davy lidí jako uprostřed letní sezony. Navíc uvidíte pohledy, které mnohým zůstávají skryté, zasněžené kopce, zámek zahalený sněhem a výhled z rozhledny Onen Svět nabude ještě magičtějšího rázu než v horkém létě. Navíc v těchto dnech můžete vidět opravdu nevšední podívanou a to vypuštěnou přehradu Orlík, která odhalila svá dávno zapomenutá tajemství jako například pozůstatky zaplavených vesnic.

Zima si přímo říká o to, jet si někam odpočinout, zrelaxovat, užít si chvíli pro sebe ve wellness na masáži nebo v klidné přírodě. Před stresem Vánočních svátků není lepšího úniku než někam, kde se pár dnů nebudete muset starat o nic jiného, než o to, kam se vydat, kterou masáž si dopřát, nebo co dobrého si dát v restauraci na večeři. To vše vám nabízí penzion Kovářov, který najdete ve stejnojmenné obci nedaleko Orlické přehrady. Restaurace a Penzion na Křižovatce se vyznačují příjemnou atmosférou, nově zrekonstruovanými prostory i příznivými cenami.

Mimo ubytování samotné v tomto penzionu můžete uspořádat firemní akci nebo rodinnou oslavu. Ty vám může penzion nabídnout takzvaně na klíč, kdy se o vše potřebné postará a vy jen přijedete se školit nebo slavit tak, aby bylo vše podle vašich přání. Mimo to nabízí i doprovodný program jako je půjčovna kol, vyjížďky na koních, tenis, bowling, v létě grilování a v zimě vás jistě potěší sauna. Nechybí ani wellness program s masážemi a po objednání je možná i kosmetika a pedikúra. A pokud se do těchto míst rozhodnete jet v létě, nabídnou vám nespočet možností, kam se vydat na výlet a míst, kam se rádi budete vracet.