Sportovně relaxační dovolenou si vychutnáte v Kaplici

Sportovně relaxační dovolenou si vychutnáte v Kaplici

Pokud nejste nadšenci válení se u bazénu, ale proto, abyste si pořádně užili dovolenou potřebujete neustále něco dělat, a nejvíc si dobíjíte baterky pohybem a následnou zaslouženou relaxací, pak je pro vás ideálním místem pro vaši dovolenou Wellness Kaplice. Jisté je, že se tu nudit nebudete. Za pěkného počasí můžete na dlouhé výlety po okolí, v blízkosti města se nachází přírodní park Novohradské Hory se vzácně zachovalou přírodou, přírodní park Soběnovská rezervace a přírodní rezervace Vysoký kámen. Krásné procházky si můžete udělat také kolem řeky Malše. Kousek to máte také do vyhlášeného Českého Krumlova, který je kromě svých památek známý jako město vodáků.

A i samotné ubytování v Kaplici toho má hodně co nabídnout. Hotel Corona Kaplice byl založen již v roce 2012. Pro pravou aktivní dovolenou hotel nabízí sportovně – relaxační služby jako je moderně vybavené fitness s kardiozónou i možností sálového cvičení. Kardiozóna je základem každého moderního fitness, nabízí stroje k anaerobnímu cvičení a je ideální na rozehřátí před tréninkem nebo pro samostatný anaerobní trénink. Cvičení na kardio strojích zrychluje metabolismus a spalovaní tuků, posiluje kardiovaskulární systém i pomáhá vyplavování toxinů z těla. Relaxační část zahrnuje saunu, Whirlpool, solárium a masáže, které po náročném tréninku velmi oceníte.

 

Protože další nezbytnou složkou dobrého odpočinku je kvalitní spánek, pokoje jsou moderně a příjemně vybavené. Všechny pokoje jsou nekuřácké, moderně zařízené se satelitní televizí a Wi-Fi internetem. Ke každému z pokojů náleží koupelna se sprchovým koutem i vysoušečem vlasů. K hotelu náleží také bar, vinárna a kavárna a máte možnost snídaní. Hotel je vhodný i pro firemní akce, školení, prezentace a sportovní využití a nabízí školicí místnost.