Tradiční ubytování v chalupě Boleradice

Tradiční ubytování v chalupě Boleradice

Chcete-li se ubytovat poblíž CHKO Pálava a zároveň poptáváte klidné ubytování v malebném prostředí, tak právě chalupa Boleradice je tou nejlepší volbou. V každém koutě tohoto ubytování na vás přitom bude dýchat kus historie, neboť se jedná o původem hospodářské stavení, jež bylo postaveno již v roce 1900. Zkrátka jde o ideální ubytování pro milovníky tradic. Avšak nemusíte se bát sníženého komfortu – dávno tu jsou smazány stopy z dob, kdy se v tomto domě nacházel  i chlév pro dobytek.

V roce 2014 totiž Ubytování Boleradice prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, jejíž cílem bylo zajištění dostatečného ubytovacího pohodlí i pro požadavky moderních cestovatelů, avšak při zachování všech tradic vesnického stylu, jež je tolik typický právě pro tuto slováckou oblast. Narazit zde tedy můžete například na původní kachlová kamna či všudypřítomné dřevo, jež je charakteristické pro vesnická stavení.chalupa Boleradice

Kam vyrazit v okolí chalupy Boleradice?

Kolem chalupy Boleradice se rozprostírá malebná krajina, která přímo láká k procházkám. Na každém kroku přitom budete potkávat vinice, které jsou ozdobou tohoto kraje. Zavítat pochopitelně můžete i na degustaci do některého z celorepublikově proslulých místních vinařství. Přijet sem můžete i za celou řadou kulturní a sportovních aktivit – k návštěvě je k dispozici kupříkladu ochotnické divadlo Boleradice, koupaliště a lyžařská sjezdovka Němčičky.

Tradiční ubytování

Své sportovní vybavení si pak můžete uschovat ve speciálně vyhrazené místnosti k těmto účelům v ubytování Boleradice. Ke zpříjemnění volného času můžete využít i samotné ubytovací prostory, jež nabízejí třeba malý dvoreček či vinný sklípek. Hned za chalupou pak můžete nalézt prostornou terasu s grilem a krásným výhledem na celé Boleradice – jde o ideální místo pro trávení romantických chvilek.