Ubytování Pod Sýpkou

Ubytování Pod Sýpkou

Prázdniny jsou téměř v polovině, mnoho z nás však stále na dovolenou čeká nebo ji ještě ani nezačalo plánovat. Nemusíte mít ale strach, mnoho pensionů po České republice má ještě volné kapacity a s nadšením čeká na budoucí hosty. Jedním z nich je i útulný pension Pod Sýpkou ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé páry nebo skupinky přátel.

Ubytování a restaurace Lomnice se nachází v okrese Brno-venkov, zároveň je však vstupní bránou do nádherné vysočinské přírody. Městys Lomnice leží na rozhraní Boskovické brázdy a Hornosvratecké vrchoviny, v přírodním parku Svratecká hornatina a sám o sobě nabízí mnoho kulturních zážitků. Zároveň je skvělým výchozím bodem pro pěší či cyklistické výlety po okolí – Pension Pod sýpkou je proto oblíbeným místem, kam se hosté znova vrací.

Majitelé pensionu nabízí ubytování ve dvou, tří i čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K disposici je také společná kuchyňka. Rodiče jistě ocení dětský koutek a trampolínu, majitelé zvířátek zase možnost ubytování mazlíčků. Samozřejmostí je prostorné parkoviště v areálu a bezbariérový přístup.

Součástí rodinného pensionu je restaurace nabízející i snídaně pro ubytované hosty. Kromě lahodného čepovaného piva nabízí tradiční českou kuchyni za lidové ceny. Hosté si cení především čerstvých, kvalitních surovin a milé obsluhy. K disposici je v pensionu také salonek s oblibou využívaný pro pořádání rodinných oslav, svateb a srazů. Salonek nabízí kapacitu asi 60 míst, v restauraci se posadí až 50 hostů, v létě kapacitu navyšuje velká letní zahrádka až pro 70 osob.

Hosté si ubytování chválí především pro kvalitní služby, dostupné ceny a ochotný personál, velkou roli ale hraje i jeho poloha. Pension je obklopen cyklostezkami a turistickými trasami. V samotné Lomnici můžete navíc navštívit zámek, synagogu a židovskou čtvrť i nespočet dalších nemovitých kulturních památek. Oblíbeným cílem je taky Naučná stezka Járy Cimrmana začínající plastikou Nohy Járy Cimrmana přímo na náměstí v Lomnici.