Ubytování s italskou pizzou na Vltavě

Ubytování s italskou pizzou na Vltavě

Na jihu Čech, necelých třicet kilometrů severně od Českých Budějovic, leží na řece Vltavě město Týn nad Vltavou. Návštěvníky láká na svoje turisticky zajímavé náměstí s kostelem sv. Jakuba a radnicí. V místním zámku je k vidění nádherná Ubytovánísbírka vltavínů, v muzeu stálá výstava loutek, spjatá s loutkářským rodem Kopeckých. Centrum města je památkovou zónou a v Bedřichových sadech si návštěvníci mohou prohlédnout přírodní amfiteátr s jediným amatérským otáčivým hledištěm na světě. Na vrchu Semenci je rozhledna a stejnojmenné

Přírodovědné muzeum, provozované skupinou nadšenců. Protože do města zavítá každoročně spousta turistů, není tady těžké najít ubytování. Pokud zároveň milujete pizzu a další italská jídla, ubytujte se v Penzionu u sv. Kateřiny.

Jeho majitel zároveň provozuje pizza servis, a tak si budete moci vybrat ze široké nabídky této vyhlášené italské pochoutky nebo takových pokrmů, jako jsou amolety, rizoto, zeleninové a těstovinové saláty, makarony nebo zapečená brokolice. Jídla si můžete nechat dovézt na libovolné místo ve městě zdarma, do vzdálenosti 5 kilometrů za poplatek dvacet korun. Jídla vaří velmi šikovný kuchař jen z čerstvých potravin a až přijedete na místo, oceníte domácí atmosféru provozovny.

pizza servis

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením za velmi příznivé ceny. Všechny pokoje jsou vybavené televizí a internetem, je možné využít stravování v podstatě v rozsahu plné penze. Penzion pamatuje na motorkáře, pro které je v uzavřeném prostoru k dispozici stání pro šest až sedm strojů. Ubytování dětí do šesti let si rodiče dohodnou přímo s majiteli penzionu, za poplatek 20 korun může strávit noc na pokoji se svým páníčkem pejsek. Místním luxusem je donáška snídaní na pokoj a oběd či večeře na určenou hodinu podle zákazníkova přání.

Penzion