Užijte si aktivní dovolenou na Vysočině

Užijte si aktivní dovolenou na Vysočině

Ještě nevíte, kam v létě pojedete na dovolenou? Nebojte, ještě není pozdě si naplánovat báječné prázdniny, na které budete se svými blízkými dlouho vzpomínat. A ani nemusíte jezdit nikam daleko, vždyť jak se říká, “všude dobře, doma nejlépe”. Naše končiny mají opravdu co nabídnout. Prožijte jedinečnou dovolenou v rekreačním středisku Jasenka v obci Zubří v překrásné přírodě CHKO Žďárských vrchů v blízkosti Nového Města na Moravě. RS Jasenka je ideálním místem pro odpočinek od městského ruchu, perfektním výchozím bodem k aktivně strávené dovolené na Vysočině, ale také oázou klidu pro individuální rekreaci rodin s dětmi či pro seniory. Zrekonstruovaný areál rekreačního střediska nabízí ubytování v přírodě, můžete si vybrat, zda se ubytujete v samostatně stojících chatkách nebo v pokojích hotelového domu.

Díky své poloze, ale i vybavenosti je RS Jesenka skvělým místem pro rekreaci na Vysočině. V areálu naleznete přírodní rybníček se skluzavkou, dětské hřiště, hřiště na beachvolejbal nebo víceúčelové hřiště. V přízemí hlavní budovy se nachází herna se dvěma stoly na stolní tenis, jeden kulečníkový stůl a šipky. Také si můžete zapůjčit sportovní vybavení, míče, kuželky, pálky na stolní tenis nebo tenisové rakety a mnoho dalšího. Samotný areál poskytuje dostatek zábavy na celý týden, ale byla by škoda nepodívat se po okolí malebných ždárských vrchů. V okolí je velké množství turistických tras s přírodními památkami, kde můžete spatřit nejen krásnou přírodu, ale i bezpočet chráněných druhů rostlin i živočichů. Mnoho toho mohou nabídnout i okolní města Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou.

Mimo to RS Jesenka nabízí pohodlné ubytování na Vysočině i pro školy v přírodě nebo pro pořádání oslav nebo teambuildingů. V hlavní budově je umístěna prostorná stylová jídelna s výhledem na celý areál střediska. Naproti restaurace se nachází zasedací místnost s kapacitou 20 osob. V přední části je místnost vybavena dataprojektorem vč. plátna a dostatečným ozvučením. V případě zájmu je možné do zasedací místnosti připravit catering formou coffee breaků.