V penzionu Fajn si pochutnáte nejen na pardubickém perníku

V penzionu Fajn si pochutnáte nejen na pardubickém perníku

Někdy se povinnosti nakupí, stres přeroste přes hlavu a člověk prostě potřebuje pauzu. Na pár dní odjet někam daleko, nechat se hýčkat, užívat si klidných procházek po okolí, poznávání památek a zaslouženého klidu a odpočinku. A ani není třeba jezdit nikam daleko. I v naší zemi je krásně a na víkendový restart jsou naše města jako dělaná. Jistě euro víkend v Římě má své kouzlo, ale všechno to zařizování kolem… Sehnat letenky, ubytování, hodiny cestovat, stresovat se cizím jazykem, měnou… Přitom pravou italskou pizzu, historické památky a poznávání nových míst si můžete užít i v našich končinách a bez stresu. Například takové Pardubice jsou klidným městem jako z pohádky a perník není zdaleka to jediné, co tu obohatí vaše chuťové pohárky. Stačí najít to správné ubytování v Pardubicích.

Penzion Fajn je moderní rodinný penzion v klidné části Pardubic. Ať už se vydáváte na služební cestu, rodinný výlet nebo Velkou pardubickou či na motocyklový závod Zlatá Přilba, pobyt v tomto penzionu si vychutnáte. A to doslova. Najdete tu totiž restauraci, která se mimo tradiční českou kuchyni specializuje na pravou italskou pizzu. Těsto na pizzu si tu připravují sami a používají vždy čerstvé suroviny. V penzionu dokonce školí samotné pizzaře pod záštitou italské školy SNIP Italia, což je zárukou, že si opravdu pochutnáte. Mimo to si sem můžete zajít na výborná denní meníčka, tradiční česká jídla ale i zahraniční speciality. Restaurace je se svou kapacitou šedesáti míst ideální pro pořádání slavnostních hostin všeho druhu, od svateb, přes oslavy až po firemní večírky.

Penzion Pardubice stojí v klidné části města s výbornou dostupností do centra, kde příznivce památek potěší renesanční zámek i historické jádro města. Ubytovat se můžete v dvoulůžkových pokojích (s manželskými postelemi i oddělené postele) nebo v prostorném studiu 140m2 s vlastní terasou, samostatně oddělenými pokoji s kapacitou 6 osob, kuchyní a koupelnou s velkou vanou. Rodinný penzion Fajn si vás získá svou polohou, komfortem i špičkovou gastronomií.