Výlety, masáže i grilování, to je v penzionu Na křižovatce příjemné ubytování

Výlety, masáže i grilování, to je v penzionu Na křižovatce příjemné ubytování

Chcete ještě letos někam k vodě ale do zahraničí vás to se vším, co se děje moc neláká? Pak nemusíte zoufat, i v Česku je mnoho skvělých možností, Jendou z nich je například vodní nádrž Orlík, kde si kromě koupání a relaxace můžete užít také mnoho úžasných výletů po okolní krajině. Protože víme, že dovolenou nedělá jen místo samotné, kam jedete, a to u okolí Orlické přehrady není třeba vychvalovat, ale záleží také na tom, jaké máte ubytování, dovolte nám vám představit penzion Na Křižovatce v obci Kovářov. Právě díky příjemnému ubytování, dobrému jídlu a celkovému pocitu pohody si budete moct dovolenou skutečně vychutnat.

Obec Kovářov leží asi 10 kilometrů od břehů Orlické nádrže. Díky tomu v ní najdete tolik hledaný klid a soukromí, a přitom pokud máte auto, jste u vody hned. Zároveň je také ideálním výchozím bodem pro výlety a v penzionu si můžete půjčit inline brusle nebo kola, abyste si cestu zkrátili. I pokud cestujete na motorce, užíváte si vyjížďky krajinou a nevíte, kde složit hlavu, je pro vás penzion Na křižovatce ideální volba. Po dlouhém výletu si můžete na slunečné terase můžete dát osvěžující nápoj a něco dobrého z grilu, pokud se i tak budete cítit rozlámání, jistě vás potěší možnost masáží. Díky nabitému dennímu programu s nespočtem míst na výlety, které skoro ani nemůžete stihnout všechny a dobré večeři se vám poté bude v pohodlných pokojích spát jako v bavlnce. Ráno na vás v restauraci bude čekat vydatná snídaně abyste nabrali sílu na další cesty.

Ubytování v penzionu je také vhodné pro pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí. V konferenční místnosti se čtyřiceti místy pro vás penzion zajistí vše potřebné k vaší prezentaci nebo školení a o přestávkách je občerstvení z restaurace samozřejmostí. Kromě zmíněného zajišťuje penzion také doprovodný program jako půjčovnu kol, vyjížďky na koních, bowling, v létě gril a v zimě saunu. S chystáním oslav má také penzion bohaté zkušenosti a krásná výzdoba, příjemné místo a výborné jídlo si získá srdce všech.