Wellness a lyžování tvoří nejlepší dvojku!

Wellness a lyžování tvoří nejlepší dvojku!

Vánoce se tradičně pojí se shonem a stresem. Přitom vůbec nejde o dárky, ale o to být s rodinou a zažít společně něco hezkého. Ať už na poslední chvíli sháníte dárek pro své nejdražší, nebo jen přemýšlíte, jak si užít leden na maximum, to nejlepší, co si můžete nadělit je zkušenost a zážitek. Ať už hledáte odpočinek nebo jste naopak akčnějšího rázu, to, co hledáte najdete ve Wellness hotelu Svornost v Harrachově. Toto malé město u hranic s Polskem je díky své poloze 700 m nad mořem jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů. Najdete tu jak sjezdovky, které díky špičkové úpravě patří k nejlepším u nás, tak i běžkařské trasy a nachází se tu také světově uznávané skokanské můstky na Čertově hoře. Ve městě najdete mnoho roztomilých kaváren, útulných restaurací i krámky se sklem z místní sklárny.

Hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších. Lanovka na Čertovu horu, z níž vede jedna černá, dvě červené a jedna modrá sjezdovka, je vzdálena jen 10 minut od hotelu. Díky hotelu získáte slevu na zakoupení jízdenky na lanovky, díky čemuž i budete moct zimu užít naplno. Po náročném dni na lyžích není nic lepšího než odpočinek, na protažení ztuhlých svalů je vám v hotelu k dispozici bazén zdarma, k naprostému odreagování a pohodě vám pomohou masáže a nejlépe se prohřejete v sauně. Wellness Harrachov nabízí mnoho dalších procedur, kam se řadí infralampa, inhalace, kyslíková terapie dýchacích cest nebo suchá uhličitá koupel. Vybrat si také můžete z celé řady relaxačních balíčků a masáží.

V hotelu Svornost kromě ubytování v Harrachově a wellness najdete mnoho dalšího. Co by to bylo za dovolenu, kdybyste se museli stresovat s vařením. Na snídaně podávané formou švédských stolů, výborné obědy i večeře můžete chodit do hotelové restaurace s barem. Dále máte v hotelu k dispozici stolní tenis, hernu, dětský koutek, nebo billiardové stoly.