KAD spol. s r.o. – partner pro linkovou i zájezdovou autobusovou dopravu

KAD spol. s r.o. – partner pro linkovou i zájezdovou autobusovou dopravu

Autobusová doprava je důležitou součástí veřejného dopravního systému, která umožňuje pohodlný a dostupný způsob cestování pro mnoho lidí. Vždy, když jste organizátorem zájezdu, čeká vás rozhodnutí, jak se na dané místo dopravíte. Možností je vždy několik. Pokud se jedná o skupinu dospělých, můžete zvážit, že si každý dopravu zajistí sám. To je však mnohdy neefektivní, neekologické a logisticky náročné zjišťovat, kdy se kdo dopraví a jak. Pokud máte na starosti skupinu dětí, je situace ještě komplikovanější. Můžete s nimi vždy jet veřejnou dopravou, ale spoje na sebe ne vždy navazují, a může se stát, že nějaké dítě zmešká přestup. Jaké je tedy nejlepší řešení těchto zapeklitých situací? Pronajmout si vlastní autobus!

Autobusy jsou široce využívány pro krátké a středně dlouhé trasy, a to jak ve městech, tak i na venkově. Mezi výhody autobusové dopravy patří nižší náklady ve srovnání s individuální dopravou, snižování dopravních zácp a zlepšování životního prostředí snížením počtu vozidel na silnicích. Pokud hledáte partnera v oblasti autobusové dopravy, je tady pro vás společnost Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí, nebo ve zkratce KAD spol. s r.o. Kromě pravidelné linkové dopravy z Prahy do Špindlerova Mlýna, a to buď spojem jedoucím přes Poděbrady a Vrchlabí, nebo přes Mladou Boleslav, Turnov nebo Jičín, nabízí tato společnost také možnost pronajmout si zájezdový autobus. U KAD spol si můžete pronajmout autobusy s kapacitou 34-59 míst. Této možnosti často využívají cestovní kanceláře, školní výlety, ale i zájmové skupiny a mnoho dalšího. Dálkové autobusy jsou vybaveny klimatizací, procházejí pravidelnými kontrolami a servisem a po předchozí domluvě je také možné přepravovat i lyže nebo jízdní kola. Pro zjednodušení dopravy a umožnění většího komfortu si cestující mohou zarezervovat svou cestu online, najít si jízdní řády a si rezervovat místenku.

Mimo to KAD provozuje také autoservis a pneuservis, zaměřuje se na opravy autobusů široké škály značek a také na opravy tahačové a návěsové techniky. Provádí zkoušky brzd, opravy elektroinstalací u nákladních vozů, měření emisí a mnoho dalšího. Také nabízí prodej pohonných hmot, na které je možné s kartou KAD získat mnohé slevy a další výhody u čerpacích stanic.