Léto je ten správný čas na zájezd

Léto je ten správný čas na zájezd

Léto je doba dovolených, výletů a zájezdů. Hodně lidí jezdí na dovolené organizovaně, s cestovními kancelářemi, ale jsou i tací, kteří mají organizační vlohy a mají chuť uspořádat nějakou akci pro své přátele, kolegy, známé, širší rodinu. Je tak příjemné vyrazit za dobrodružstvím s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou strunu a kteří mají stejné zájmy. Výlet za krásami České republiky i do zahraničí přinese nové zážitky a inspiraci, stmelí kolektiv, umožní lidem lépe se poznat mezi sebou.

Aby dovolená dobře dopadla, je třeba najít jako spojence za cestami za dobrodružstvím nějakou spolehlivou společnost, se kterou nešlápneme vedle a nepokazíme si zážitky už při prvních kilometrech. Společnost, která vás dopraví kamkoliv, najdete třeba v Duchcově.

Doprava Duchcov je kvalitní, vozy bezpečné, řidiči mají dlouholeté zkušenosti a rozhodně s nimi na svých cestách nezabloudíte. Můžete od nich očekávat nejen profesionalitu, ale také ochotu a příjemné vystupování. Řidiči Autobusové dopravy Františka Hirsche jsou pravidelně proškolováni, autobusy jsou kontrolovány a prohlíženy v autorizovaných servisech. Když by se přece jen stalo, že autobus nebude moci kvůli poruše v cestě pokračovat, je automaticky vypraveno náhradní vozidlo, případně se majitel společnosti domlouvá na výpomoci s některým z dalších dopravců v regionu. Na cestující čekají plně klimatizované autobusy Beulas Aura a Karosa LC. Oba typy autobusů jsou velmi pohodlné, jsou v nich kávovary a ledničky, kde se dá uskladnit základní občerstvení na cestu a hlavně nápoje. Na delších cestách přijde vhod také teplá káva nebo čaj, které osvěží stejně dobře jako chlazená voda nebo limonáda. Cestující mohou odpočívat, spát, ale také sledovat televizi nebo film z DVD. Sedadla vybavená bezpečnostními pásy se dají sklopit i vyklopit do boku, což zajistí sedícímu větší pohodlí. Postaráno je také o průvodce, má svoje speciální sedadlo i mikrofon, aby mohl účastníky zájezdu informovat o důležitých věcech.