Nechte se hýčkat na Wellness v Karlových Varech

Nechte se hýčkat na Wellness v Karlových Varech

Jen málokterá dovolená má tak blahodárné účinky na tělo i mysl, jako dovolená v lázních nebo wellness. Pokud se navíc jedná o pohodlný, moderní a čtyřhvězdičkový hotel, budete se cítit jako králové a královny a na všechen stres zapomenete. A když k tomu přidáte vyhlášenou pitnou kúru z minerálních pramenů, budete zdraví jako řípy. A kam jinam se vydat za lázněmi než do našeho nejznámějšího lázeňského města Karlových Varů. Komfortní ubytování v Karlových Varech vám nabídne nově zrekonstruovaný Spa Hotel IRIS****. Je vhodný jak na léčebné lázeňské kúry, tak i pro relaxační víkendové i delší pobyty.

Spa Hotel IRIS**** se nachází v lázeňském centru Karlových Varů v malebné Sadové ulici, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny. Hlavní, Mlýnská kolonáda, kde se nachází většina pramenů karlovarské minerální léčebné vody, je vzdálená jen pět minut chůze od Spa Hotelu IRIS****. Zdobená litinová Sadová se svým hadím pramenem se nachází ještě blíže. Tato kolonáda je součástí jednoho z nejnádhernějších městských parků – Dvořákových sadů. Pobyt si můžete zpříjemnit jak procházkou do nedaleké pěší obchodní zóny, nebo se vydat odpočívat do lázeňských lesů. Na wellness pobytu ve Spa Hotelu IRIS**** vás čekají ty nejpříjemnější procedury, odpočinek, úleva od stresu a zmírnění bolestí. Wellness péče je tu založena na nejmodernějších balneoprincipech. Léčivá termální voda je zavedena přímo do hotelu, proto procedury probíhají pár kroků od hotelových pokojů.

Na Wellness pobytu vás kromě pohodlných pokojů a nadstandartních služeb hotelu potěší také moderní wellness centrum s bazénem, solnou jeskyní a finskou a parní saunou a Whirlpool. Během pobytu můžete nechat hýčkat i své chuťové pohárky, restaurace hotelu nabízí širokou nabídku místních i mezinárodních jídel.