Třeboňsko ocení milovníci kultury i sportu

Třeboňsko ocení milovníci kultury i sportu

Výlety a dovolené v tuzemsku jsou stále oblíbenější. Nejen, že nezruinují rodinný rozpočet, ale ušetří také stres spojený s létáním, aklimatizací dětí nebo přírodními katastrofami. Perfektním místem pro milovníky divoké přírody i historických center nabízí Třeboňsko. Malebné náměstí v Třeboni je obklopeno měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty, za návštěvu stojí také zámek. Třeboňský zámek je jedním z největších zámeckých komplexů v České republice. Chráněná krajinná oblast Třeboňsko je proslulá především sítí rybníků. Třeboňsko je celkově bohaté na kulturu a sport, na své si přijdou příznivci turistiky, cyklistiky i festivalů.

Pokud hledáte útulné a cenově příznivé ubytování v Třeboni, rodinný penzion Renata je tou správnou volbou. Penzion je provozován už dvacátým rokem a každoročně se do něj vrací spokojení hosté. Ubytovat se můžete v zahradním apartmánu nebo v patře rodinného domku. Penzion nabízí soukromé parkování i bezpečné uskladnění jízdních kol.

Samotné ubytování se nachází v patře rodinného domu na okraji Třeboně, asi pět minut jízdy od třeboňského zámku. K dispozici jsou dva dvojlůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven televizí, samozřejmostí je wi-fi připojení, potěšení přináší výhled do zahrady. Koupelna a toaleta se nachází mimo pokoje a je sdílená. Pro všechny hosty je připravena společná lednice, vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a základní nádobí. Především v létě jistě oceníte venkovní posezení na zahradě pro hosty.

Penzion Třeboň nabízí také samostatné ubytování v zahradním apartmánu s celkovou kapacitou až šest lůžek. Dva pokoje jsou vybaveny postelí, skříní a nočními stolky. Obývací pokoj nabízí prostor pro společné chvíle, kromě televize v něm hosté naleznou rozkládací sedačku, kterou je možné využít jako přistýlku. Kuchyňský kout je vybaven elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím, součástí apartmánu je také vlastní koupelna.