Naše auta z vás udělají osobnost

Naše auta z vás udělají osobnost

Všichni dobře víme, že auta a ženy se nepůjčují. Ať už tuhle větu poprvé vyřkl kdokoliv, trefil se rovnou do černého. Auta jsou totiž pro spoustu lidí, zejména pak mužů, nejen osobním dopravním prostředkem, ale také něčím velice osobním.

Existují auta určená primárně k praktické přepravě z bodu A do bodu B a potom auta, za jejichž volantem bychom nejraději strávili celý den. A právě taková auta vám naše firma může nabídnout. Auta, která když stojí na křižovatce, tak se lidé zastavují, aby si je vyfotili. Pokud se tedy snažíte být spíše nenápadní a splynout s davem, s našimi auty příliš nepochodíte.

Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedes, BMW či Audi. Nejen tato auta v nejrůznějších typech, nápaditých barvách a provedeních na vás čekají na našich prodejnách TOP CLASS CARS. Seženeme vám jak nové tak ojeté vozy luxusních značek, a to vše ze zemí Evropské unie.

Hezká auta má rád každý, ale co se týče zařizování kolem nich, to už patří mezi méně oblíbené činnosti. Ať už jste si koupili Trabant nebo Porsche, budete muset absolvovat nějaké papírování týkající se registru vozidel. U nás vám to však usnadníme a všechny potřebné dokumenty k registru vozidel stejně jako doklady zařídíme a důkladně překontrolujeme, abyste od nás mohli vyjet rovnou na cesty.

Čím lepší auto, tím větší zodpovědnost. A tak kromě toho, že se vám auto snažíme co nejvíce připravit, aby bylo ihned po předání způsobilé k užívání, snažíme se myslet také dopředu a předejít tak případným nešťastným událostem. I ten nejlepší řidič se může nabourat, obzvlášť, když to není jeho vinou. Proto vám na základě spolupráce s pojišťovnou vaše auto i pojistíme. V případě nehody, kterou nezaviníte, vám pojišťovna celou škodu uhradí a na dobu, kdy bude vaše auto mimo provoz, zajistí náhradní vůz.

Když už si u nás někdo koupí auta, je jasné, že chce být zkrátka vidět. Proto se kromě luxusních značek aut zaměřujeme také na jejich barevnou nápaditost a neotřelost. Snad každý muž někdy zatoužil být agentem 007. S našimi auty se vám to může splnit.