Dovolená jak se patří

Dovolená jak se patří

Blíží se léto, a vy jako každým rokem střádáte plány na dovolenou. Celý rok těšení zanedlouho vezme za své a vy si pojedete na nějaký čas oddechnout a načerpat novou energii. A už máte vymyšlené, kam se letos na dovolenou vydáte? Co takhle zvolit dovolenou v tuzemsku u oblíbeného Máchova jezera. Na rozdíl od dovolené u moře, kam zabere jen cesta kolem dvou dnů, vám na dovolenou v Česku stačí poměrně méně času, takže vaši dovolenou nemusíte čerpat naráz a můžete si ji rozdělit do více částí a podívat se i na více míst. Jedním z míst, kam by každý Čech měl alespoň jednou za život zajet je již zmíněné Máchovo jezero neboli Mácháč. Mácháč je osmým největším rybníkem v Česku a zároveň oblíbenou turistickou atrakcí. A protože každý ví, že dobrou dovolenou dělá nejen destinace, ale také dobré ubytování, měli byste zvážit ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Lázeňský vrch.

Hotel Lázeňský vrch se nachází ve Starých Splavech a od Máchova jezera je vzdálen pouze 200 metrů. Hotel je v provozu přes celou letní sezónu, od května do září, a svým hostům nabízí příjemné ubytování, parkovací místa a výbornou restauraci. Pokud vám nebude stačit ke koupání Máchovo jezero, můžete využít sluneční terasy s bazénem, která je součástí hotelu. Pro milovníky piva a dobré zábavy je zde i pivnice a společenská místnost.

Hotel se nachází v malebném městečku Staré splavy, které nabízí spoustu vyžití. V okolí města nejdete spoustu krásných hradů a zámků. Výlet si můžete například udělat na nedaleký hrad Bezděz, hrad a zámek Grabštejn a Frýdlant nebo zámky Hrubý Rozhozec, Sychrov či Zákupy a Lemberk.

Horké letní dny můžete strávit u Máchova jezera na pláži Staré Splavy, která se nachází v těsné blízkosti hotelu. Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal či stolní tenis. Na pláži Staré Splavy se také nachází plovoucí bazén, aquapark se spoustou vodních atrakcí, kde si na své přijdou děti i dospělí. V areálu si také můžete zapůjčit šlapadla a vydat se na projížďku po samotném Máchově jezeře.

Hotel Lázeňský vrch je obklopen lesem a krásnou přírodou, která je protkaná několika turistickými stezkami. Takže pokud hledáte klidnější dovolenou, můžete si zde udělat výlet do okolí a poznat romantickou krajinu Starých Splavů.

Ať už si tedy chcete v létě zařádit nebo jen zrelaxovat a načerpat novou energii, město Staré Splavy a hotel Lázeňský vrch vám to umožní.