Na kole i na vozíčku do Třeboně

Na kole i na vozíčku do Třeboně

Chystáte se do jižních Čech na kola nebo jen s rodinou na výlet? Ještě než vyrazíte na cestu, určitě budete hledat ubytování v Třeboni. Dlouho pátrat nemusíte, máme pro vás skvělý tip. Ubytujte se v Penzionu Petra Voka a určitě nebudete litovat. Najdete ho na severovýchodním okraji města, v klidném a zeleném prostředí. V bezprostřední blízkosti motelu je veřejný park s okrasnými keři, lavičkami a venkovním koutkem s prolézačkami pro děti. Protože jsou jižní Čech rájem cyklistů, nechybí v motelu úschovna kol. Hosté tedy mohou vyrazit do přírody po některé značené stezce nebo si nechat kola doma a jít se třeba podívat na místní zámek vykoupat do rybníka Svět.

Motel Petra Voka Třeboň – ubytování – to je zkrátka sázka na jistotu. Ubytování je v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích se snídaní nebo případně i polopenzí. Na každém pokoji je sociální zařízení a televize, zdarma se lze přes Wi-fi připojit k internetu. Ubytovat se zde mohou i lidé se zhoršenou pohyblivostí, protože devět pokojů, umístěných v přízemí, umožňuje bezbariérový přístup. V motelu jsou vítáni i pejsci.

Pokud se ubytuje celá skupina, pracovníci restaurace chystají snídaně formou bufetu, obědy i večeře. Při pobytu delším než tři noci má každá 21. osoba pobyt zdarma. Velmi výhodná nabídka ubytování je mimo hlavní turistickou sezónu pro seniory. Za skvělou cenu si mohou odpočinout, využít možnosti procházek po zpevněných cestách v okolí i plavání v bazénech Aurora a Berta v Třeboni.

Restaurace se specializuje na českou kuchyni, nabízí celkovou kapacitu přes sto míst. Šedesát osob se pohodlně vejde do hlavní místnosti restaurace, v létě je otevřena terasa pro třicet osob a dalších dvanáct míst nabízí salonek. Kdo by chtěl jít úplně mimo společnost, může se posadit do pergoly za penzionem a v klidu si vypít odpolední kávu.